info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Ankara Kanal Görüntüleme

Ankara Kanal Görüntüleme

Firmamız Ankara Kanal Görüntüleme ve vidanjör kiralama hizmetlerinde 33 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Ekibimiz deneyimli ve donanımlı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Kendimize ait birçok  Kanal Görüntüleme Aracı ve Görüntüleme Robotları, Vidanjör Araçları ve kanalizasyon işlerini tamamlayacak araç ekipmanına sahibiz. Bu sayede bizimle iletişime geçtiğinizde anında size cevap verebilir ve hizmet için 7/24 hazır olarak bekleyebiliriz. Ankara Kanal Görüntüleme için gereken tüm teknolojilere sahibiz.

Ankara Kanal Görüntüleme Teknolojisi

Kanal görüntüleme için sahip olduğumuz cihazlar tüm dünyada kullanılan son teknolojiye sahip cihazlardır. Kanal Görüntüleme için video ekipmanımız ve araç içi bilgisayarlarımızla kanalizasyona gönderilen video çekim aracımız tıkanmanın yerini ve nedenini en kısa sürede bulmamızı sağlar.

Ankara Kanal Görüntüleme

Ankara Kanal Görüntüleme

Ankara Kanal Görüntüleme Hizmetleri

Firmamız çalışmalarında profesyoneldir bunun yanında düşük fiyatlar sunarak sizlere en iyi hizmeti vermeye odaklanıyoruz. Ekipmanımızı dışarıdan kiralamadığımız için sizlere diğer firmalara göre hem daha uygun fiyata hem de daha hızlı şekilde hizmet verebiliyoruz. Ev sahibi ya da işletme sahibi olarak, kanalizasyon ya da kanalizasyon temizliği için bir profesyonele ihtiyaç duyduğunuzda bizi arayın!

Kanal Görüntüleme Çözümleri

Parasal sıkıntılar yaşıyorlarsa insanlar öncelikle tıkanma sorunlarını kendileri halletmeye çalışır. Ancak tıkanma ciddi boyutlardaysa borulara zarar vermemek için profesyonel bir firma aramanız gerekir. Eğer inatla kendiniz yapmaya çabalarsanız borulara, hatta zarar verirsiniz ve bu size daha fazla maliyete yol açar.

Çok ufak tıkanmalar tesisatçı çağırmadan açılabilir ancak bu genelde mutfak lavabosu veya banyo lavabosu için geçerlidir. Çeşitli kimyasal ve pompalarla bu tıkanıklıkları açabilirsiniz. Ancak sürekli tıkanma oluyorsa, kimyasalla bile açılmıyorsa artık bir kanal açma firmasını arama zamanı gelmiştir.

Bizi aradığınız takdirde 7/24  Ankara Kanal Görüntüleme hizmetimiz ile tıkanıklıkların yerini ve nedenini kesin olarak belirler ve uzun süreli çözümler sunabiliriz.

Ankara Kanal Görüntüleme, konut veya ticari kanalizasyon ve kanalizasyon için kullanamayacağımız bir iş olmadığını biliyoruz. Deneyimli, lisanslı ve sigortalı bir tesisatçı kiraladığınızdan emin olun, böylece işin ilk kez doğru bir şekilde yapılacağını biliyorsunuz. Kanal Görüntüleme, özellikle acil bir durumda hemen müdahale ederiz, çünkü istediğimiz en son şey gereksiz zararlara ve masraflara maruz kalmaktır.

Boru ve Hatlar İçin Etkili Temizlik

Kanalizasyondan gelen kötü kokular bazen banyonuzda ve tuvaletinizde hissedilebilir. Bu kötü kokular bir tıkanmanın habercisi olabilir. Tıkanma sorunu artmadan önce bir firmayı ararsanız iş ciddiye binmeden basit yöntemlerle tıkanma açılır. Böylece hem hızlı hem de daha az ödeyerek tıkanma sorunu ilerlemeden kurtulabilirsiniz. Beklediğiniz takdirde borular zarar görebilir, tıkanma sorunu ciddileşebilir. Ankara Kanalizasyon Görüntüleme ile kimyasallara ve kırmaya gerek kalmadan tıkanıklıkları açabiliriz.

 

Ankara Kanal Görüntüleme

Ankara Kanal Görüntüleme

Etkili Çözümlerle Temiz Kanalizasyonlar

Boruları açmak için kullanılan yöntemlerden birisi yüksek basınçlı su jetidir. Bu yöntemle molozlar, ağaç kökleri gibi tıkanmaya sebep olan faktörler boru sistemilerinden temizlenir.

Tıkanan borular sizin için sorun olmaya başladıysa, sorun artmadan önce Ankara Kanal Görüntüleme ile temasa geçin. Hizmetlerimiz günde 24 saat hizmetinizdedir.

Kanalizasyon Temizlik Hizmetleri

• Tahliye hatları
• Kanalizasyon hatları
• Kanalizasyon sistemleri
• Fırtına sistemleri
• Yığın hatları
• Havza hatları yakalamak
• Yağmur liderleri
• Pompa odası ve hatları
• Gres tankları ve hatları
• Drenler
• Ankara Kanal Görüntüleme

ANKARA KANAL GÖRÜNTÜLEME VE KANAL TEMİZLEME HİZMETLERİ

1982 yılından beri hizmet veren firmamız kanalizasyonları, foseptikleri temizliyor ve sizlere vidanjör kiralama hizmetleri sunuyor. Bugün çalışan birçok vidanjör firmasından daha fazla kanal görüntüledik ve kanalları temizledik. Bu konuda gerçekten tecrübeliyiz. İsmimiz, yılların deneyiminden gelen yüksek kaliteli hizmet ve yüksek kalite standartları ile eş anlamlıdır. Kanalizasyonları temizleyeceğiz, bakım ürünü önerecek ve kanalizasyonun akmasını sağlayacak ipuçları sunacağız. Ankara Kanal Görüntüleme, konut veya ticari kanalizasyon ve kanalizasyon için kullanamayacağımız bir iş olmadığını biliyoruz. Deneyimli, lisanslı ve sigortalı bir tesisatçı kiraladığınızdan emin olun, böylece işin ilk kez doğru bir şekilde yapılacağını biliyorsunuz. Ankara Kanal Görüntüleme, özellikle acil bir durumda hemen müdahale ederiz, çünkü istediğimiz en son şey gereksiz zararlara ve masraflara maruz kalmaktır. 7/24 sizin için buradayız!