info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Kurumsal

Firmamız Ankarada 1982 yılında, İbrahim YILMAZ tarafından kurulmuş olup yıllar içerisinde bir çok alanda uzamanlık kazanmıştır. Kanal Görüntüleme ve Kanal Kaplama işleri için de şirketimiz gerekli alt yapı ve uzamanlığı kazanmış olup müşterilerine kurumsal olarak hizmet vermeye başlamıştır. “Ankatem” sektörünün lider firmaları arasında yer almaktadır.

Küçük veya büyük her türlü tıkanıklığın, tesisatlar ve yapılar için yarattığı sorunları çözmek konusunda uzman olan firmamızın ikinci kuşak yönetimi, kurucumuz İbrahim YILMAZ’ın kalite anlayışından ve iş disiplininden taviz vermeden çalışmaktadır.

Yılların deneyimi ve çalışmaları ile edinilen tecrübeleri, son teknoloji ürünü, gelişmiş özel makine departmanı ile destekleyen “Ankatem” Ankara’da konusunda uzman bir şirket olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Kanal Görüntüleme, Kanal Kaplama, Ankara VidanjörAnkara Kanal Açma, Ankara Kanal Temizleme, tuvalet tıkanıklıklarının açılması,  son model cihazlar ile kırmadan , vidanjör hizmeti, vidanjör ile tıkanıklık açma, baca temizliği ve bakımı, Ankara vidanjör kiralama  ve her türlü işleri için “Ankatem”, Türkiye’nin her yerine hizmet götürmektedir.

Klasik tesisatçılık anlayışını tamamen değiştirerek, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunma anlayışıyla çalışan “Ankatem”, hizmet kalitesini en üst seviyelere çıkartmak ve kalitesini en iyi hale getirmek için, yurt dışından getirdiği özel robotlar ile kırmadan, en düşük maliyetlerle hizmet vermektedir. Kendi özel araçları ile hizmet veren, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini alabilmek için büyük titizlilikle işini yapmaktadır.

Tesisatların yapıların can damarları olduğunu bilir. Bu damarlarda oluşacak her türlü tıkanıklığın ciddi sorunlar oluşturduğunun bilinciyle işinde en profesyonel yaklaşımları sergiler.

Türkiye’nin her yerinde, her zaman ve karşılaştığınız her türlü tıkanıklıkta şirketimiz sizlerin yanındadır.