info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Zonguldak Kanal Görüntüleme

Zonguldak, Zonguldak ilinin merkez ilçesi ve aynı isme sahip şehridir. Karadeniz kıyısında bulunan şehir, özellikle limanıyla Türkiye’nin Karadeniz ülkeleriyle arasındaki deniz ticaretinde önemli bir yere sahiptir. Zonguldak yeni yapılaşmadan ve sık yağmur almasından dolayı kanalizasyon sorunu yaşayan illerden biridir. Zonguldak Kanal Görüntüleme hizmeti ile sorunun kaynağı kolaylıkla tespit edilebilir.

Boruları açmak için kullanılan yöntemlerden birisi yüksek basınçlı su jetidir. Bu yöntemle molozlar, ağaç kökleri gibi tıkanmaya sebep olan faktörler boru sistemilerinden temizlenir.

Tıkanan borular sizin için sorun olmaya başladıysa, sorun artmadan önce Zonguldak Kanal Görüntüleme ile temasa geçin. Hizmetlerimiz günde 24 saat hizmetinizdedir.

Kanal kaplama yöntemi ile kazı gerekmeden kanalizasyon boruları hızlı şekilde tamir edilebilir. Bu komple veya noktasal olarak gerçekleşebilir. Kameralı robotlar kanalizasyon borularına indirilerek borunun her yeri görüntülenir. En ufak çatlaklar bile bu yöntemle tespit edilebilir. Kanalın tüm problemleri tespit edildikten sonra özel tekniklerle kanalın için özel cam elyaf karışım ile kaplanır. Borunun içi yeni gibi olur. Bu şekilde su kaçırma veya tıkanma gibi problemler yaşanmaz. Kaplama yöntemi 50 yıla kadar sağlam kalabilir.

İki rögar arasında noktasal hasarların olduğu yerlerde uygulanır. İki rögar arasında en fazla 3 adet yapılır. Zonguldak Kanal Görüntüleme kullanılan malzeme Cam Elyaf Tekstildir. Bu malzeme Packer adı verilen kanal içerisinde hareket eden tekerlekli bir balon üzerine reçine emdirilerek sarılır. Hava çubuklarıyla rögardan hasarlı olan yere itilir. Burada hava basıncıyla şişirilir, malzeme hasarlı yüzeye yapışır kür için beklenir. Kanalın sorunlu noktası sağlam bir şekilde tamir edilmiş olur.

Kanalizasyondan gelen kötü kokular bazen banyonuzda ve tuvaletinizde hissedilebilir. Bu kötü kokular bir tıkanmanın habercisi olabilir. Tıkanma sorunu artmadan önce bir firmayı ararsanız iş ciddiye binmeden basit yöntemlerle tıkanma açılır. Böylece hem hızlı hem de daha az ödeyerek tıkanma sorunu ilerlemeden kurtulabilirsiniz.

Beklediğiniz takdirde borular zarar görebilir, tıkanma sorunu ciddileşebilir. Zonguldak Kanal Görüntüleme ile kimyasallara ve kırmaya gerek kalmadan tıkanıklıkları açabiliriz.

Bizimle iletişime geçerek freze, kanal kaplama gibi yöntemlerimiz hakkında ve kanal kaplama fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.