info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Yalova Kanal Görüntüleme

Yalova Kanal Görüntüleme işlemi ile kanalizasyon ve pimaş borularındaki hasarlar, tıkanmalar kolaylıkla tespit edilebilir.

Pimaşlarınızdaki tıkanma nedenleri kullanım hatasından dolayı oluşmaktadır. Pimaşlarınıza attığınız yabancı maddeler bir süre sonra birikme yapar ve pimaşta tıkanıklık olmasına sebep olur.

Yalova Kanal Görüntüleme ile pimaşlarınızın neden tıkandığı bulunabilir. Tıkanmış olmasına etken bir sebep ise inşaat yapım sırasında pimaşlarınızın atıklarına maruz kalmasıdır.

Pimaşa sıkışan bazı cisimler suyun gitmesine engel olur ve bu da tıkanıklığa sebep olur Yalova Kanal Görüntüleme sebep olan maddenin bulunmasını sağlar. Yalova Kanal Görüntüleme cihazlarımız kameralı ve robotlu yeni sistem olup tüm pimaş tıkanıklık sorunlarınızı çözmede size yardımcı oluyor. Pimaşlarınızı açma işlemimiz kısa bir zamanda temiz bir şekilde açılıyor. Son yılarda yeni inşa edilen yapılarda ve konutlarda evlerde ya da konutlardaki tuvalet ve lavabo gibi konulardaki kullanılan pis ve atık sular bazı borular ile kanalizasyonlara kadar tahliye edilmekte ve gönderilmektedir. Bu tür sistemlerde ise kullanılan ve en çok popüler olarak tercih edilen borulara ise pimaş boruları adı verilmektedir.

Pimaş borular kalın ve sert plastik borular olduğu için bu tür konularda uzun yıllar hizmet veren ve tıkanma ya da çatlama gibi konulara karşıda oldukça dayanıklı olduğu içinde birçok tesisatçısının tercih ettiği sistemler arasında yer almaktadır. Bunların yanı sıra Yalova Kanal Görüntüleme ise uzun yıllar kullanım sonucu ve daha çok da eksi binalarda bu tür borularda belirli bir zaman sonra hem çevre etkenlerinden hem de yanlış kullanımlar sonucu da deforme olabilmekte ya da bazı kritik bölgelerde de tıkanma gibi konulara da sebebiyet verebiliyorlar.

Kazısız rehabilitasyon uygulamaları ile sadece alt yapıların uzun ömürlü sağlıklı ve sorunsuz uygulanması olmaz. Yalova Kanal Görüntüleme aynı zamanda diğer klasik uygulamalarda meydana gelecek bir çok doğrudan ve dolaylı maliyeleri de indirgemiş veya ortadan kaldırmış oluyoruz.

Bu yöntemle herhangi bir kazı yapmadan, sağlıklı ve sorunsuz alt yapıların kısa sürede oluşturulması ve bu uygulamalar esnasında çevre kriterlerinin göz önünde bulundurulması kanal kaplama uygulamalarının önemini oldukça artırmaktadır.