info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Van Kanal Görüntüleme

Van kışların çok sert geçtiği soğuk illerimizden biridir. Bu neden Van’da donma olaylarına sık rastlanır bu da kanalizasyon ve gider borularının donmasına sebep olur. Yağlar, kıyafetler, çöpler, ağaç kökleri kanalizasyon borularının zarar görmesine neden olur. Van Kanal Görüntüleme hizmeti ile kanalizasyon borularındaki sorunları rahatlıkla tespit edebiliriz.

Kanalizasyon borularında en sık rastlanan sorunlardan biri de kanal borularının donması ve ve giderlerin tıkanmasıdır. Tıkanma sonucu etrafa kötü kokular yayılır. Özel robot ve kameralarla kanalizasyon boruları görüntülenerek tıkanmanın yeri ve nedeni tespit edilir. Van Kanal Görüntüleme hizmeti ile sorunun tam yeri tespit edilebilir.

Ağaç dalları, yaprakları ve bitki kökü, boru çıkıntıları, yerinden oynamış contalar, taş, beton, PVC ev bağlantıları vb. tıkanmalara sebep olan malzemeler Van Kanal Görüntüleme Freze robotu ile temizlenebilir. Bu sistem açık kazı gerektirmeden çok düşük maliyetle tıkanmış kanalların sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlar.

Freze robotu kanalizasyon veya boru hatlarında oluşan tıkanıklık ve daralmalara neden olan malzemeleri dışarıdan herhangi bir müdehaleye gerek kalmaksızın temizler.

Freze işlemi kazı gerektirmediği için hem çevreyi rahatsız etmez hem de daha kısa sürede gerçekleşir. Bu yöntemle tıkanmaları kolaylıkla açabiliriz. Kanal görüntüleme ile tıkanmanın yeri ve nedeni tam olarak tespit edilebildiği için hangi kimyasalların kullanılacağına kesin karar verilir. Bu sayede kazmadan, dökmeden sorun çözülebilir.

Bugün çalışan birçok vidanjör firmasından daha fazla kanal görüntüledik ve kanalları temizledik. Bu konuda gerçekten tecrübeliyiz. İsmimiz, yılların deneyiminden gelen yüksek kaliteli hizmet ve yüksek kalite standartları ile eş anlamlıdır. Kanalizasyonları temizleyeceğiz, bakım ürünü önerecek ve kanalizasyonun akmasını sağlayacak ipuçları sunacağız.

Van Kanal Görüntüleme, konut veya ticari kanalizasyon ve kanalizasyon için kullanamayacağımız bir iş olmadığını biliyoruz. Deneyimli, lisanslı ve sigortalı bir tesisatçı kiraladığınızdan emin olun, böylece işin ilk kez doğru bir şekilde yapılacağını biliyorsunuz. Van Kanal Görüntüleme, özellikle acil bir durumda hemen müdahale ederiz, çünkü istediğimiz en son şey gereksiz zararlara ve masraflara maruz kalmaktır. 7/24 sizin için buradayız!

Bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.