info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Tokat Kanal Görüntüleme

Tokat Kanal Görüntüleme ile gereksiz zaman ve harcamalardan kurtulabilirsiniz. Yapmanız gereken kurumsal firmadan hizmet almak.Tüm canlıların bir ömrü olduğu gibi kanalizasyon sistemilerinin de bir ömrü vardır. Bu ömür dolduğunda alt yapı sistemlerinde oluşan deformasyonlar sistemin fonksiyonunu yerine getiremediği için sorunlar yaratır. Bu sorunlar öngörülemeyen maliyetlere ve insan ile çevre sağlığına zarar verir. Tokat Kanal Görüntüleme hizmeti ile borulardaki hasarlar kolaylıkla tespit edilebilir.

Firmamız 35 yılı aşkın süredir günün teknolojisiyle deneyimini birleştirerek sizlere hizmet vermektedir. Bu sayede sizlere hem hızlı hem de kaliteli hizmet verebilmekteyiz. Sizler için en iyi çalışmaları yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Kanal görüntüleme hizmeti için özel kameralara sahip robotları kanalizasyon borularına indirerek kanal borularının görüntülemesini yaparız.

Tokat Kanal Görüntüleme hizmetinden sonra kanalizasyon borusu içindeki hasarın tespiti yapılır. Bu hasar bir kırılma veya çatlama olabileceği gibi aynı zamanda tıkanma da olabilir.

Kanalizasyon borularında bir çatlama veya kırılma varsa kanal kaplama yöntemi denilen ve kazı gerektirmeyen özel bir yöntem uygulanır. Firmamız bu yöntemi kolaylıkla uygulayabilir. Kazı gerektirmediği için hem daha az maliyetlidir hem de çevreye zarar vermeden çalışamlar halledilir. Borular bir gün içinde kullanılabilir duruma gelir.

Kanal kaplama içlemi komple ve noktasal kanal kaplama olarak iki şekilde uygulanır. Eğer kanalizasyon borusunun sadece bir bölümünde hasar varsa noktasal kanal kaplama yapılır. Kanalizasyon borusunda çok büyük hasarlar varsa komple kaplama işlemi gerçekleştirilir. Bunun için özel materyaller kullanılır.

Tokat Kanal Görüntüleme Üstyapıların periyodik olarak: sıva, boya, izolasyon, güçlendirme, vb. gibi iyileştirme çalışmalarına tabi tutulması gerekiyorsa, tıpkı üstyapılar gibi Altyapı hatlarının da sırasıyla;

  1. Kanal görüntüleme ve Temizlik
  2.  Görüntüleme Video Kayıt
  3. Rehabilitasyon (Kazısız Teknoloji)

PVC ALAŞIMLI BORU ile Rehabilitasyon yöntemi size tüm bu konularda avantaj sağlamaktadır.

İki rögar arasında noktasal hasarların olduğu yerlerde uygulanır. İki rögar arasında en fazla 3 adet yapılır. Tokat Kanal Görüntüleme kullanılan malzeme Cam Elyaf Tekstildir. Bu malzeme Packer adı verilen kanal içerisinde hareket eden tekerlekli bir balon üzerine reçine emdirilerek sarılır. Hava çubuklarıyla rögardan hasarlı olan yere itilir. Burada hava basıncıyla şişirilir, malzeme hasarlı yüzeye yapışır kür için beklenir. Kanalın sorunlu noktası sağlam bir şekilde tamir edilmiş olur.