info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Tekirdağ Kanal Görüntüleme

Tekirdağ Kanal Görüntüleme hizmeti çok firma olabilir. Uygun seçim yapmak için kurumsal firmaları tercih edebilirsiniz. Tekirdağ gibi şehirlerde kalabalık nüfus ve yeni yapılaşmalar nedeniyle sık sık kanalizasyon sorunları yaşanabilir. Tekirdağ Kanal Görüntüleme hizmetimiz için bizimle iletişime geçerek 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Tekirdağ Kanal Görüntüleme hizmeti içerisinde özel kameralar ve robotlarla kanal borularının görüntülenmesi vardır. Bu sayede bir kanalizasyon borusunda meydana gelen kırılma, çatlama ortaya çıkar ve tıkanma sorunları çok kısa sürede çözülebilir.

Kanalizasyonları kameralarla görüntüleme hizmetleri için herhangi bir yeri kazmaya kırmaya gerek yoktur. Kazmadan uygulanan bu yöntem ile sorunun tam yeri kesin olarak tespit edilebilir. Bu şekilde sorunu çözmek için herhangi bir yeri kazmaya gerek kalmaz. Kanalizasyon borularının kazılması yerlerine yenilerinin takılması fazladan zaman ve para demektir. Bu yüzden kanal Tekirdağ Kanal Görüntüleme hizmeti sizi hem fazla para ödemekten hem de zaman kaybından kurtaracaktır.

Kazısız rehabilitasyon uygulamaları ile sadece alt yapıların uzun ömürlü sağlıklı ve sorunsuz uygulanması olmaz. Tekirdağ Kanal Görüntüleme Aynı zamanda diğer klasik uygulamalarda meydana gelecek bir çok doğrudan ve dolaylı maliyeleri de indirgemiş veya ortadan kaldırmış oluyoruz.

Bu yöntemle herhangi bir kazı yapmadan, sağlıklı ve sorunsuz alt yapıların kısa sürede oluşturulması ve bu uygulamalar esnasında çevre kriterlerinin göz önünde bulundurulması Tekirdağ Kanal Görüntüleme kanal kaplama uygulamalarının önemini oldukça artırmaktadır.

Kanal kaplama işlemi için kazmaya gerek yoktur. Bunun için kanalizasyonun yan bacalarından suyu tahliye eden kanala bağlı baca üzerine kurulan iskeleden kanal içerisine kaplama malzemesi aktarılır. Aktarılan malzeme hava ile kurutularak kanala yapışması sağlanır. İşlem bittikten sonra freze aracı ile ev bağlantıları açılarak kanal kazıya gerek kalmaksızın rehabilite edilmiş olur.

Tıkanmalar içinse farklı bir yöntem uygulanır. Boruları açmak için kullanılan yöntemlerden birisi yüksek basınçlı su jetidir. Bu yöntemle molozlar, ağaç kökleri gibi tıkanmaya sebep olan faktörler boru sistemilerinden temizlenir.

Tıkanan borular sizin için sorun olmaya başladıysa, sorun artmadan önce Tekirdağ Kanal Görüntüleme ile temasa geçin. Hizmetlerimiz günde 24 saat hizmetinizdedir.

Yağmur suları ve pis su bağlantı hatları inşaatında bina çıkışlarına kontrol ve müdahale amaçlı konan bacalara kanalizasyon bacası denir. Bu bacalar o parsele ait ve parselin sınırları içerisinde kalan müstakil bir imalattır.

Modern ve gelişmiş kentlerin altyapı, yağmur suyu, drenaj ve kanalizasyon sistemi hatlarının düzenli ve problemsiz çalışabilmesi için, hat üzerinde belirli aralıklar ile muayene bacası kullanılması gerekmektedir.