info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Sivas Kanal Görüntüleme

Sivas Kanal Görüntüleme için Kanalizasyon hizmetleri veren firmamız uzun yıllardır altyapı hizmetleri vermektedir. Yıllardır teknolojiyi sürekli takip ederek deneyimimizle birleştirmeyi de ihmal etmedik. Sivas Kanal Görüntüleme için her zaman son teknoloji robotları ve kamera sistemlerini kullanmaktayız.

Kanal görüntüleme özel kamera sistemlerine sahip robotlar aracılığıyla yapılmaktadır. Bu sistem uygulanmadan önce eğer kanalizasyon boruları suyla doluysa sular vidanjör aracığıyla boşaltılmalıdır.

Kanalizasyonların tıkanması hem kötü koku nedeniyle hem de sağlık problemlerine yol açabileceğinden karşılaşılması istenmez. Ülkemizde de diğer gelişmiş ülkelerde olduğu gibi kanalizasyon problemlerinin üzerinde ciddiyetle durulur.

Kanallardaki pislik, herhangi bir sızıntı durumunda çevreye ve insan sağlığına da çok ciddi zararlar verdiği gibi, kanalın taşması durumunda etrafa yayılacak kötü kokular çok rahatsız edicidir.

Böyle bir durumda kanalda çatlak mı yoksa kırılma mı olduğu tespit edilmelidir. Kanalda bir çatlak varsa bu kazısız yöntemlerle tamir edilebilir

Şehirlerde kanalizasyon tamiri yaparken çevredeki insanların zarar görmesini engellemek için Sivas Kanal Görüntüleme ve Sivas Kazısız Noktasal Kanal Tamiri çok önemli bir yer tutar. Bu yöntemle tamirat hem kısa sürer hem de insanlar, araçlar bundan etkilenmez. Kazısız teknoloji son yıllarda birçok kişinin ilk tercihi haline gelmiştir. Bunun nedeni hızlı ve çevreye zarar vermemesidir.

Bu şekilde Sivas kanalizasyon kaplama çalışması çok kısa sürede gerçekleştirilebilir. Bir iki gün içinde kanalizasyon yeniden kullanıma açık hale gelir. Hem hızlı hem de boruları değiştirmekten daha az maliyetli olan bu yöntem ile kolaylıkla sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Komple veya noktasal kanalizasyon kaplama tekniğinin en büyük avantajı çevreye zarar vermeden, çevreyi rahatsız etmeden kanalizasyon hatları gerek içme suyu şebekelerinin en ekonomik ve teknolojik şekilde yenilenebilmesidir.

Kameralı robotlar kanalizasyon borularına indirilerek borunun her yeri görüntülenir. En ufak çatlaklar bile bu yöntemle tespit edilebilir. Kanalın tüm problemleri tespit edildikten sonra özel tekniklerle kanalın için özel cam elyaf karışım ile kaplanır. Borunun içi yeni gibi olur. Bu şekilde su kaçırma veya tıkanma gibi problemler yaşanmaz. Kaplama yöntemi 50 yıla kadar sağlam kalabilir. Bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.