info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Siirt Kanal Görüntüleme

Siirt Kanalizasyon Görüntüleme konusunda Siirt ilçelerinin tamamında 7 gün 24 saat profesyonel usta hizmeti veriyoruz. Kanalizasyon sistemlerinde sık sık tekrar eden sorunların kökten çözülebilmesi için Siirt Kanal Görüntüleme hizmetlerinde kullanılan özel kameralı robotlara ihtiyaç vardır.

Siirt Kanal görüntüleme için sahip olduğumuz cihazlar tüm dünyada kullanılan son teknolojiye sahip cihazlardır. Siirt Kanal Görüntüleme için video ekipmanımız ve araç içi bilgisayarlarımızla kanalizasyona gönderilen video çekim aracımız tıkanmanın yerini ve nedenini en kısa sürede bulmamızı sağlar.

Siirt kanal görüntüleme ile özel robotlar kanalizasyon borularına indirilerek kanal borularının içi görüntülenir. Bu görüntüleme sonucunda kanalizasyondaki tıkanmalar, çatlaklar tespit edilir. Eğer tıkanma varsa freze işlemi uygulanarak tıkanmalar kolaylıkla açılabilir. Boruları açmak için kullanılan yöntemlerden birisi yüksek basınçlı su jetidir. Bu yöntemle molozlar, ağaç kökleri gibi tıkanmaya sebep olan faktörler boru sistemilerinden temizlenir. Freze robotu kanalizasyon veya boru hatlarında oluşan tıkanıklık ve daralmalara neden olan malzemeleri dışarıdan herhangi bir müdehaleye gerek kalmaksızın temizler.

Tıkanan borular sizin için sorun olmaya başladıysa, sorun artmadan önce Siirt Kanal Görüntüleme ile temasa geçin. Hizmetlerimiz günde 24 saat hizmetinizdedir.

Siirt Kanal Görüntüleme işlemi ile eğer çatlak veya kırık tespit edilirse kazı gerektirmeyen kanal kaplama işlemi uygulanarak kanalizasyon boruları tamir edilebilir. Firmamız sizlere 7/24 hizmet verebilir. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Çok ufak tıkanmalar tesisatçı çağırmadan açılabilir ancak bu genelde mutfak lavabosu veya banyo lavabosu için geçerlidir. Çeşitli kimyasal ve pompalarla bu tıkanıklıkları açabilirsiniz. Ancak sürekli tıkanma oluyorsa, kimyasalla bile açılmıyorsa artık bir kanal açma firmasını arama zamanı gelmiştir.

Siirt Kanal Görüntüleme, konut veya ticari kanalizasyon ve kanalizasyon için kullanamayacağımız bir iş olmadığını biliyoruz. Deneyimli, lisanslı ve sigortalı bir tesisatçı kiraladığınızdan emin olun, böylece işin ilk kez doğru bir şekilde yapılacağını biliyorsunuz. Siirt Kanal Görüntüleme, özellikle acil bir durumda hemen müdahale ederiz, çünkü istediğimiz en son şey gereksiz zararlara ve masraflara maruz kalmaktır. 7/24 sizin için buradayız!

Firmamız kurumsal ve profesyonel hizmet sunmaktadır. Son teknolojileri 35 yılı aşkın deneyimimizle birleştirdik ve sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefledik.