info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Şanlıurfa Kanal Görüntüleme

Kanal görüntüleme hizmetleri özel robotlar ve video kameralarla gerçekleştirilir. Şanlıurfa Kanal Görüntüleme ile kanalizasyondaki mevcut tüm sorunlar tespit edilir.

Şanlıurfa Kanal Görüntüleme kanalizasyonun içinde neler olup bittiğinin anlaşılmasını sağlar. Kanal görüntüleme ile kanalizasyon borularında tıkanıklık varsa yeri ve nedeni kolaylıkla tespit edilebilir. Bunun dışında borularda herhangi bir çatlak veya kırık varsa aynı şekilde kanal görüntüleme için üretilen özel robotlarla tespit edilebilir.

Şanlıurfa Kanal Görüntüleme işlemi ile tespit edilen sorunlardan birisi çatlak veya kırıksa kanal kaplama denilen kazısız bir yöntem uygulanır.

Ekiden uygulanan kazı yapılarak (çukur açılarak) eski borunun yenisi ile değiştirilmesi (eski/klasik yöntem) maliyeti düşünülecek olursa ; PVC ALAŞIMLI BORU’nun en az 50 sene kullanım ömrüne sahip olması uzun vadede üstünlüğünü çok açık şekilde ortaya çıkartır.

Kazısız rehabilitasyon uygulamaları ile sadece alt yapıların uzun ömürlü sağlıklı ve sorunsuz uygulanması olmaz. Şanlıurfa Kanal Görüntüleme Aynı zamanda diğer klasik uygulamalarda meydana gelecek bir çok doğrudan ve dolaylı maliyeleri de indirgemiş veya ortadan kaldırmış oluyoruz.

Kanal görüntüleme işlemi ile bir tıkanma tespit edilirse bunu açmak için de yine kazısız olarak uygulanan freze yöntemi uygulanır. Freze yöntemi ile tıkanmalar kolaylıkla açılabilir. Freze için ağaç ve bitki kökü, boru çıkıntıları, yerinden oynamış contalar, taş, beton, PVC ev bağlantıları vb. tıkanmalara sebep olan malzemeler Şanlıurfa Kanal Görüntüleme Freze robotu ile temizlenebilir. Bu sistem açık kazı gerektirmeden çok düşük maliyetle tıkanmış kanalların sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlar.

Freze işlemi için kullanılan freze robotu kanalizasyon veya boru hatlarında oluşan tıkanıklık ve daralmalara neden olan malzemeleri dışarıdan herhangi bir müdehaleye gerek kalmaksızın temizler.

Şanlıurfa Kanal Görüntüleme, konut veya ticari kanalizasyon ve kanalizasyon için kullanamayacağımız bir iş olmadığını biliyoruz. Deneyimli, lisanslı ve sigortalı bir tesisatçı kiraladığınızdan emin olun, böylece işin ilk kez doğru bir şekilde yapılacağını biliyorsunuz. Şanlıurfa Kanal Görüntüleme, özellikle acil bir durumda hemen müdahale ederiz, çünkü istediğimiz en son şey gereksiz zararlara ve masraflara maruz kalmaktır. 7/24 sizin için buradayız! Bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.