info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Rize Kanal Görüntüleme

Rize kanal görüntüleme hizmetleri kurumsal firmamız tarafından son teknoloji kullanılarak yapılır. Robotların kullanıldığı bu son teknolojiyle kanalizasyon boruları görüntülenerek borulardaki sorunlar tespit edilebilir.

Kanalizasyon sorunları genelde iki türlüdür. Tıkanmalar veya çatlamalar. Kanalizasyonda tıkanmalar varsa etrafa kötü kokular ve pis sular yayılabilir. Bu da çevreyi hem koku olarak hem de sağlık açısından tehdit eder. Rize Kanal Görüntüleme ile tıkanmanın tam yeri ve sebebi belli olur.

Tıkanmayı açmak için freze denilen bir yöntem kullanılır. Kazısız olarak uygulanan bu açma işlemi ile kanallardaki tıkanmalar kolaylıkla açılır.

Kanalizasyon borularının içerisinde su akışını engelleyip tıkanmasına sebep olabilecek fazlalığın kanal içerisinden temizlenmesi gerekir. Özellikle contalar, ağaç kökleri, kanalların içine girmiş ev bağlantıları,
kanal içerisinde zamanla kimyasal reaksiyona uğrayarak sertleşen malzemeler tıkanmalara sebep olabilir.

Rize Kanal Görüntüleme ve Kanal Kaplama işlemi ile kazısız olarak tıkanmalardan, kanal boruları çatlaklarından kurtulabilirsiniz.

Rize Kanal Görüntüleme ve freze işlemi yapılmadan Altındağ Kanal Görüntüleme ile tıkanmaların, kanalizasyon borularındaki çatlakların, hasarların yeri tespit edilir.

Bu işlem gelişen teknoloji sayesinde çok kolay bir hal almış, doğal yapılara, çevreye zarar vermemeden gerçekleştirilebilmesi mümkün hale gelmiştir. Çevre kirliliğine ve toplumun huzurunu bozmadan gerçekleştirilen bu yönteme kazısız teknoloji ile komple kaplama (rehabilitasyon) yöntemi adını veriyoruz.

Rize Kanal Görüntüleme Özel robot kameralarla görüntüsü alınmış olan kanalların, görüntülerinde tespit edilen kırık, çatlak, yıpranma vb. durumlarda kanallar özel tesislerde hazırlanan malzemelerle komple rehabilitasyonu yapılmaktadır.

Rize kanal görüntüleme ve altyapı hizmetleri sunan firmamız başta Rize olmak üzere tüm ülkeye profesyonel ve kurumsal olarak hizmet vermektedir.

Sektörde çok uzun yıllardan beri faliyet göstermekteyiz. Kanalizasyon ve vidanjör hizmetleri veren firmamız dünyadaki son teknolojileri takip ederek ülkemizde uygun fiyata kullanılmasını sağlamaktadır. Firmamız kanal görüntülüme, kanal kaplama ve freze gibi işlemlerde her zaman son teknolojiyi takip eder. Alanında uzman ekibimiz işini hem en hızlı hem de en iyi şekilde yerine getirir. Bizimle iletişime geçerek tüm çalışmalarımız hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz Rize kanal görüntüleme ve daha fazlası hakkında size ayrıntılı bilgi verecektir.