info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Osmaniye Kanal Görüntüleme

Günümüzde özellikle kalabalık şehirlerde yaşanan yoğun trafik sebebiyle altyapıda yaşanan her problemi açık kazı yöntemiyle tamire çalışmak birçok zorluk çıkarmaktadır. Bunun için Osmaniye Kanal Görüntüleme firmamız kazıya gerek bırakmayan robotlar kullanmaktadır.

Bu sistemde önceden temizlenmiş kanallara giren robotlarımız çok kısa bir sürede, kanalın baştan sona görüntüsünü kaydedip, kanaldaki sorunları anında izleme şansı veriyor.

Alt yapı sistemlerinin hepsinin ortak amacı ve teşkil sebebi sorunsuz ve sağlıklı yaşam hedeflemek, insan odaklı bir çevrenin oluşmasını sağlamak ve yaşam kalitesi artırmaktır.

Kanalizasyon sistemlerinin de tıpkı yaşayan bir canlı gibi ömrü vardır. Osmaniye Kanal Görüntüleme için bu ömür dolduğunda alt yapı sistemlerinde oluşan deformasyonlar sistemin fonksiyonunu yerine getiremediği için sorunlar yaratır. Bu sorunlar öngörülemeyen maliyetlere ve insan ile çevre sağlığına zarar verir.

Osmaniye Kanal Görüntüleme ve kanalizasyon kaplama tekniğinin en büyük avantajı çevreye zarar vermeden, çevreyi rahatsız etmeden kanalizasyon hatları gerek içme suyu şebekelerinin en ekonomik ve teknolojik şekilde yenilenebilmesidir.

Kanal kaplama iki şekilde yapılır:

 • Komple Kaplama
 • Nokta Kaplama

Osmaniye Kanal Görüntüleme Üstyapıların periyodik olarak: sıva, boya, izolasyon, güçlendirme, vb. gibi iyileştirme çalışmalarına tabi tutulması gerekiyorsa, tıpkı üstyapılar gibi Altyapı hatlarının da sırasıyla;

 1. Temizlik ve Robotla Kanal Görüntüleme
 2. Görüntülenen Kayıtların Müşteriye Verilmesi
 3. Rehabilitasyon (Kazısız Teknoloji) Tamiri

Osmaniye Kanalizasyon Bacası Enjeksiyon su sızmasını engellediği durumlar:

 • Yer altı su seviyesinin yüksek olduğu yerlerde,
 • Deniz seviyesinin altında yapılan imalatlarda
 • İmalat hatasının olduğu yerlerde;
 • Su sızıntısı oluşan menhol boşlukları,
 • Boru giriş ve çıkışları
 • Boru ağızlarının suyun (basınçlı olduğu yerlerde dahil) geldiği yerlere

Kazısız rehabilitasyon uygulamaları ile sadece alt yapıların uzun ömürlü sağlıklı ve sorunsuz uygulanması olmaz. Osmaniye Kanal Görüntüleme Aynı zamanda diğer klasik uygulamalarda meydana gelecek bir çok doğrudan ve dolaylı maliyeleri de indirgemiş veya ortadan kaldırmış oluyoruz.

Bu yöntemle herhangi bir kazı yapmadan, sağlıklı ve sorunsuz alt yapıların kısa sürede oluşturulması ve bu uygulamalar esnasında çevre kriterlerinin göz önünde bulundurulması kanal kaplama uygulamalarının önemini oldukça artırmaktadır.

Firmamızla iletişime geçerek hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Kanal görüntüleme, freze ve kanal kaplama hizmetlerinde en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet için bizi arayın.