info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Nevşehir Kanal Görüntüleme

Nevşehir doğal ve tarihi özellikleriyle birçok yerli ve yabancı turistin ilgisini çeken bir şehrimiz. Kanalizasyon işlemleri için bir profesyonel gerekirse bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız Nevşehir Kanal Görüntüleme, kanalizasyon açma, kanal görüntüleme ve freze hizmetlerinde en iyi seçenekleri sunmaktadır.

Kanal görüntüleme işlemi özel robotlarla gerçekleştirilen bir hizmettir. Son teknolojinin kullanıldığı bu yöntemle kanalizasyon borularının içi en iyi şekilde görüntülenerek sizlere sorunun ne olduğu tam ve net olarak söylenebilir.

Kanalizasyon borularının içlerinin kaplanması olarak bilinen yöntemle kanal yeniden kullanılır hale getiriliyor. Nevşehir Kanal Görüntüleme için boru hattında kırık ve çatlakların oluştuğu kısım, 360 derece özel kimyasallar ve cam elyaf malzeme kullanılarak içeriden onarılıyor.

Kanal görüntüleme robotları ile noktasal olarak tespit edilen kırık ve çatlaklar, yastık üzerine sarılan cam elyaf donatılı malzeme ile basınç altında kaplanıyor. Boruların yenilenmesi için yapılan bu çalışmalar sırasında hem trafik hem de çevrede yaşayan vatandaşlar çok daha az etkileniyor.

Bitkilerin veya ağaçların kökleri, boru çıkıntıları, yerinden oynamış contalar, taş, beton, ev bağlantıları vb. tıkanmalara sebep olan malzemeler Nevşehir Kanal Görüntüleme freze robotu ile temizlenebilir. Bu sistem açık kazı gerektirmeden çok düşük maliyetle tıkanmış kanalların sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlar.

Freze için kullanılan robotlar kanalizasyon veya boru hatlarında oluşan tıkanıklık ve daralmalara neden olan malzemeleri dışarıdan herhangi bir müdehaleye gerek kalmaksızın temizler.

Nevşehir kanal görüntüleme hizmetinden sonra eğer kanallarda hasar tespit edilirse kanal kaplama işlemi yapılır. Kanal kaplama son yıllarda kullanılmaya başlanan tekniklerden biridir. Özel cam elyafların kaplama malzemesi olarak kullanıldığı sistemde öncelikle kameralı robotlar kullanılır.

Kameralı robotlar kanalizasyon borularına indirilerek borunun her yeri görüntülenir. En ufak çatlaklar bile bu yöntemle tespit edilebilir. Kanalın tüm problemleri tespit edildikten sonra özel tekniklerle kanalın için özel cam elyaf karışım ile kaplanır. Borunun içi yeni gibi olur. Bu şekilde su kaçırma veya tıkanma gibi problemler yaşanmaz. Kaplama yöntemi 50 yıla kadar sağlam kalabilir.

Kırmaya ve kazmaya gerek olmadan gerçekleştirilen kanal kaplama hizmeti ile firmamız sizlere en iyi hizmeti sunar.