info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Muğla Kanal Görüntüleme

Muğla Kanal Görüntüleme

Muğla’da kanal görüntüleme hizmeti veren firmamız siz değerli müşterilerimize tüm dünyada kullanılan kanal görüntüleme motorlarını sunuyor. Muğla Kanal Görüntüleme ekibimiz 35 yılı aşkın süredir bu işi yapan profesyonel ve kurumsal olarak hizmet veren kişilerden oluşmaktadır.

Muğla Kanal Görüntüleme ekibimiz işleri kolaylaştıran, son teknolojiye sahip kanal görüntüleme cihazlarını kullanmaktadır. Kanalizasyon sorunlarının sebebi ne olursa olsun kamera sistemi ile rahatlıkla görüntüleyen bu sistem sayesinde kısa sürede sorunlarınıza etkili çözümler üretebilirsiniz. Muğla Kanal Görüntüleme ile kanalizasyon içerisinde yer alan her türlü kırık, çatlak ya da farklı sorunların tamamını bir arada inceleyebilir, hangi noktaya müdahale etmeniz gerektiğine zorlanmadan karar verebilirsiniz.

Kameralı görüntüleme hizmetimiz ile yapacağınız düzenlemeler uzun sürmeyecek, daha sağlıklı ve düzenli bir şehir elde edeceksiniz. Çevreye zararsız bir biçimde çalışmak için teknolojinin son hizmeti olan kanal görüntüleme sistemlerinden mutlak bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Muğla Kanal Görüntüleme ile sorunlar tespit edildikten sonra sıra çözüm, tamir aşamasına gelir. Bu aşamada ya hasar vardır ya da tıkanma. Eğer kanal borularında hasar varsa kanal kaplama yöntemi kullanılarak kanal boruları kazmaya gerek kalmadan kaplanır ve tamir edilir. Bu işlem bir gün içinde bitebilecek basit bir işlemdir. Ekibimiz bu konuda profesyonel olduğu için işlemi çok hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirebilir.

Kaplama Malzemesi olarak LINER (Poliuretan kaplı çok katlı polyester keçe) kullanılmaktadır. Isı ve basınca dayanıklı olan bu malzeme ekonomiktir, 50 yıla varan sağlamlık garantisi vardır.

Bu malzeme basınç kazanı yardımıyla rögardan boru içerisine buhar jeneratöründen gelen yüksek basınçlı hava ile yerleştirilir.

Muğla Kanal Görüntüleme sonrasında kanal kaplama iki rögar arasında noktasal hasarların olduğu yerlerde uygulanır. İki rögar arasında en fazla 3 adet yapılır. Bala Kanal Görüntüleme kullanılan malzeme Cam Elyaf Tekstildir. Bu malzeme Packer adı verilen kanal içerisinde hareket eden tekerlekli bir balon üzerine reçine emdirilerek sarılır. Hava çubuklarıyla rögardan hasarlı olan yere itilir. Burada hava basıncıyla şişirilir, malzeme hasarlı yüzeye yapışır kür için beklenir. Kanalın sorunlu noktası sağlam bir şekilde tamir edilmiş olur.

Muğla Bodrum Vidanjör Hizmetleri içinde diğer kardeş firmamızdan hizmet alabilirsiniz.