info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Mersin Kanal Görüntüleme

Mersin Kanal Görüntüleme

Mersin Kanal görüntülüme ve freze, kanal kaplama hizmetlerinde yıllardır profesyonel olarak hizmet veren firmamız ayrıca kanalizasyon ve vidanjör hizmetleri vermektedir. Bu süre içerisinde teknolojiyi sürekli takip ederek deneyimimizle birleştirmeyi de ihmal etmedik. Mersin Kanal Görüntüleme için her zaman son teknoloji robotları ve kamera sistemlerini kullanmaktayız.

Bizi aradığınız takdirde 7/24  Mersin Kanal Görüntüleme hizmetimiz ile tıkanıklıkların yerini ve nedenini kesin olarak belirler ve uzun süreli çözümler sunabiliriz. Meskinin işlerini yapan firmalar içeirisinde yer aldığımızı bilmenizi isteriz. 

Mersin Kanal Görüntüleme, konut veya ticari kanalizasyon ve kanalizasyon için kullanamayacağımız bir iş olmadığını biliyoruz. Deneyimli, lisanslı ve sigortalı bir tesisatçı kiraladığınızdan emin olun, böylece işin ilk kez doğru bir şekilde yapılacağını biliyorsunuz. Mersin Kanal Görüntüleme, özellikle acil bir durumda hemen müdahale ederiz, çünkü istediğimiz en son şey gereksiz zararlara ve masraflara maruz kalmaktır.

Mersin Kanal Görüntüleme işlemi ile kazısız olarak tıkanmalardan, kanal boruları çatlaklarından kurtulabilirsiniz.

Mersin Kanal Görüntüleme ve Kanal kaplama işlemi yapılmadan Kanal Görüntüleme ile tıkanmaların, kanalizasyon borularındaki çatlakların, hasarların yeri tespit edilir.

Tıkanma varsa kimyasallarla açılır. Tıkanma değil de çatlak veya hasar varsa kanalizasyon kanal kaplama yöntemi ile hasarlı yerler tamir edilir.

Mersin Kanal Görüntülüme

Mersin Kanalizasyon Kanal Kaplama Nasıl Çalışır ?

Öncelikle kanal görüntüleme işleminde olduğu gibi robotlar kanala indirilir. Kompresör yardımı ile dönerek çalışan kristal ucunun kanalın istenmeyen yerlerini kesmesi yada parçalaması şeklinde çalışır.

Mersin Kanal Görüntüleme Robotların üzerinde yer alan kamera görüntüsü yardımı ile Freze aracından kumanda edilen robotun çalışma mantığı aynı TV – INSPECTION sistemi gibi olup, kazıya gerek duymadan kanal içerisinde çok kısa bir sürede ,trafik sıkışıklığına sebebiyet vermeden işini tamamlar.

Mersin’de sık sık yağmur yağdığı ve su taşkınları olduğu düşünülürse buna paralel olarak kanalizasyon sorunları da sık yaşanır. Kanala taşınan çöpler, inşaat atıkları kanalizasyon borularının tıkanmasına hatta çatlamasına sebep olabilir. Mersin Enjeksiyon Bacası Tamiri için bizi arayabilirsiniz. 

Firmamız kazmadan, kırmadan, dökmeden sizlere en iyi hizmeti verebilmek için son teknolojiye sahip cihazları kullanmaktadır.

Bizimle iletişime geçerek sizlere verebileceğimiz altyapı hizmetleri konusunda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Mersin Kanal görüntüleme için sahip olduğumuz cihazlar tüm dünyada kullanılan son teknolojiye sahip cihazlardır. Mersin Kanal Görüntüleme için video ekipmanımız ve araç içi bilgisayarlarımızla kanalizasyona gönderilen video çekim aracımız tıkanmanın yerini ve nedenini en kısa sürede bulmamızı sağlar.