info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Mamak Kanal Görüntüleme

Günümüzde kazısız olarak yapılan kanalizasyon işlemleri hem çok kısa sürede gerçekleştiriliyor hem de çevre bu durumdan kesinlikle rahatsız olmuyor. Mamak Kanal Görüntüleme ve kanal kaplama yöntemi su tesisat ve kanalizasyon boruları için de kullanılabilmektedir.

Mamak Kanal Görüntüleme Hizmeti

Ankara’da, Mamak’ta ve diğer şehirlerimizde son uzun süredir kazısız rehabilitasyon uygulamalara artan talep ve gerçekleştirdiğimiz uygulamalar ile sağlıklı ve sorunsuz alt yapıların teşkili yanında sağlıklı ve daha yaşanılabilir bir çevreyi de hedeflemiş bulunuyoruz.

Alt yapı sistemlerinin hepsinin ortak amacı ve teşkil sebebi sorunsuz ve sağlıklı yaşam hedeflemek, insan odaklı bir çevrenin oluşmasını sağlamak ve yaşam kalitesi artırmaktır.

Fakat tüm canlıların bir ömrü olduğu gibi bu sistemlerinden tıpkı yaşayan bir canlı gibi ömrü vardır. Bu ömür dolduğunda alt yapı sistemlerinde oluşan deformasyonlar sistemin fonksiyonunu yerine getiremediği için sorunlar yaratır. Bu sorunlar öngörülemeyen maliyetlere ve insan ile çevre sağlığına zarar verir.

Mamak Kanal Görüntüleme ve  Kanal Freze ile ilgili bir konuda kanalizasyon kaplamadır. Kanalizasyon ya da rögar su hatlarında yapım, imalat gibi doğal sebepleri ile oluşan çatlak, kırık gibi durumları kazısız tamiridir.

Ekip arkadaşlarımız ile en ileri teknolojileri kullanarak kanalizasyon hatlarında kazı yapmadan noktasal tamir ve kaplama hizmetleri vermektedir.

Kanalizasyon boruları zamanla aşınabilir ve büyük veya küçük çatlaklar oluşabilir. Kazısız ve çevreyi rahatsız etmeden uygulanan kanal kaplama yöntemi ile hızlı şekilde kanalizasyon sistemleri tamir edilebilir. Mamak Kanal Görüntüleme sistemi ile kolay şekilde arızalardan kurtulabilirsiniz.

Mamak Kanal Kaplama Hizmeti

ANKATEM 35 yılı aşkın süredir kanalizasyon sistemileri üzerine hizmet vermektedir. Mamak Kanal Görüntüleme ve Ankara Noktasal Kanal Kaplama hizmetini en iyi uygulayan firmalardan biriyiz. Elimizde hazır bulunan robot kameraları ile görüntülemeden elyaf cam kaplama sistemlerine kadar her şeyi ekibimiz kısa sürede gerçekleştirebilmektedir.

Komple ve Noktasal Kanal Kaplama

Kanal kaplama işlemi iki türlüdür. Komple kanal kaplama ve nokta kanal kaplama olarak ikiye ayrılır.

Komple kanal kaplama sorunun büyük olduğu durumlarda kullanılır. Kanalizasyon borusunun tamamı özel cam elyaf madde ile kaplanır.

Nokta kanal kaplama yöntemi ise kanalizasyon borusunun belirli yerlerinde olan çatlaklar veya deliklerin onarılmasında kullanılır. Sadece sorunlu bölgelerin kaplanmasına nokta veya noktasal kanal kaplama denir.