info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Malatya Kanal Görüntüleme

Kaysısıyla meşhur Malatya ilimizde kanalizasyon sorunları sık sık yaşanabilir. Bunun nedeni hem ağaç köklerinin kanal borularına zarar vermesi hem de donma olaylarının kala borularının donmasına sebep olmasıdır. Malatya Kanal Görüntüleme hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Malatya Kanal Görüntüleme hizmetimizle öncelikle kanal borularına son teknolojiye sahip kameraların olduğu robotlar kanalizasyona indirilir. Kanal boruları görüntülenerek sorunun ne olduğu kısa sürede tespit edilir. Bunun için kırmaya dökmeye hiç gerek olmaz.

Kameralar kanal borularının her yerini görüntüler. Bu sayede kanal borularında meydana gelebilecek tıkanma ve çatlaklar tespit edilebilir. Eğer tıkanma varsa kazmaya gerek olmayan Freze yöntemi uygulanır. Bu son teknolojiye sahip yöntemle kazmaya, kırmaya kesinlikle gerek olmaz.  Boruları açmak için kullanılan yöntemlerden birisi yüksek basınçlı su jetidir. Bu yöntemle molozlar, ağaç kökleri gibi tıkanmaya sebep olan faktörler boru sistemlerinden temizlenir.

Tıkanan borular sizin için sorun olmaya başladıysa, sorun artmadan önce Malatya Kanal Görüntüleme ile temasa geçin. Hizmetlerimiz günde 24 saat hizmetinizdedir.

Borularda tıkanma değil de çatlak veya kırılma varsa kanalizasyon bacalarından indirilen robotlarla kanal kaplama işlemi yapılır. Kanalizasyon bacaları üstün özellikleri sayesinde, sanayi ve endüstriyel tesislerde de proses suyu, geri dönüş hatları veya sürekli çevrim gerektiren su hatlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bu bacalar farklı altyapı sistemlerinin tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Kendinden merdivenli ve döner kalıplama ile üretilen çeşitli form ve ölçülerdeki farklı yapılırda sunulmaktadır.

Döner kalıplama teknolojisi sayesinde farklı ölçülerde üretilebilen konik üst parça, gövde ve taban elemanları ile projelerinizin ihtiyaç duyduğu yükseklik için gereken en uygun kombinasyon bulunarak, ekonomik çözüm sunulmasına olanak sağlamaktadır.

Firmamız tüm Türkiye’ye hem kanal kaplama hem de freze hizmeti vermektedir. Kendimize ait teknolojilik araçlara bizi aradığınız an size hizmet verebilmekteyiz. Kanal görüntüleme ve kanal kaplama hizmetleri dışında vidanjör kiralama gibi hizmetler de vermekteyiz.

Bizimle iletişime geçerek verdiğimiz hizmetler ve kullandığımız teknolojiler, fiyat bilgisi konusunda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

35 yılı aşkın tecrübe ve deneyimimizle siz müşterilerimizin her zaman yanınızdayız. En düşük maliyetle en iyi hizmeti almak için bizimle iletişime geçin.