info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Kütahya Kanal Görüntüleme

Kütahya’nın soğuk olmasından dolayı kanalizasyonlar ya tıkanır ya da borularında çatlaklar meydana gelir. Kütahya Kanal Görüntüleme ile bu tıkanmalar ve hasarlar kolaylıkla tespit edilerek çözümler üretilir.

Kütahya’daki yeni yapılaşma ve kalabalık nüfus  soğuk iklimle birleşince kanalizasyon borularının sürekli zarar görmesine neden olur.

Kütahya’da bu nüfus artışı ve yapılaşma karşısında en önemli sorunlarından biri sağlıklı ve yaşanılabilir bir çevre ile alt yapı sistemlerinin düzenli tesisi olarak ortaya çıkmaktadır.

Şehirlerde kanalizasyon tamiri yaparken çevredeki insanların zarar görmesini engellemek için Kütahya Kanal Görüntüleme ve Kütahya Kazısız Noktasal Kanal Tamiri çok önemli bir yer tutar. Bu yöntemle tamirat hem kısa sürer hem de insanlar, araçlar bundan etkilenmez.

Firmamız 35 yılı aşkın altyapı deneyimi ile kurumsal iş anlayışını profesyonellikle birleştirerek Kütahya Kanal Görüntüleme hizmeteleri vermektedir.

Kanalizasyondan gelen kötü kokular bazen banyonuzda ve tuvaletinizde hissedilebilir. Bu kötü kokular bir tıkanmanın habercisi olabilir. Tıkanma sorunu artmadan önce bir firmayı ararsanız iş ciddiye binmeden basit yöntemlerle tıkanma açılır. Böylece hem hızlı hem de daha az ödeyerek tıkanma sorunu ilerlemeden kurtulabilirsiniz.

Beklediğiniz takdirde borular zarar görebilir, tıkanma sorunu ciddileşebilir. Kütahya Kanal Görüntüleme ile kimyasallara ve kırmaya gerek kalmadan tıkanıklıkları açabiliriz.

Kanalizasyon kaplama tekniğinin en büyük avantajı çevreye zarar vermeden, çevreyi rahatsız etmeden kanalizasyon hatları gerek içme suyu şebekelerinin en ekonomik ve teknolojik şekilde yenilenebilmesidir.

Kanal kaplama iki şekilde yapılır:

  • Kütahya Komple Kaplama
  • Kütahya Nokta Kaplama

Öncelikle kanalizasyon borusu temizlenir ve robot kameralar ile görüntüleme çalışmaları yapılır. Kanalizasyon borularının durumuna göre komple ya da nokta kaplama işlemi yapılır.

Bunun dışında tıkanmaları kazmadan açmak için Freze denilen kazısız teknolojiyi de kolaylıkla uygulayabilmekteyiz. Firmamız Freze işlemi için gerekli tüm teknolojik cihazlara sahiptir. Bu konuda tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Freze, kanal kaplama ve diğer altyapı hizmetlerinde Kütahya başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz size ayrıntılı bilgi vererek, hangi hizmete ihtiyacınız olduğu konusunda sizi bilgilendirecektir. Bizi arayın ve kanalizasyon sorunlarından kolayca kurtulun.