info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Konya Kanal Görüntüleme

Konya’da kar yağışları her sene meydana gelen bir hava olayıdır. Kar yağışının yanında donma olayları da sık sık meydana gelir. Kanalizasyon boruları her ne kadar sert hava koşullarına dayanacak şekilde yapılsa da suların borularda donması sebebiyle borularda çatlamalar, tıkanmalar meydana gelebiliyor. Konya Kanal Görüntüleme hizmeti ile kanallardaki sorunlar kesin ve hızlı şekilde tespit edilebilir.

Konya Kanal Görüntüleme ile kanalizasyonda herhangi bir çatlak varsa çok küçük dahi olsa kanal görüntüleme cihazları tarafından tespit edilebilir. Bu durumda tamirat kanal kaplama denilen son teknolojiye sahip bir yöntemle yapılabilir.

Firmamız yıllardır dünyadaki teknolojileri takip ederek ülkemize getirir. Kanal borularından aslında belediye sorumludur ancak apartman önlerindeki kanalizasyon borularından apartman veya işyeri kendisi sorumludur. Bu gibi durumlarda kişilerin özel bir kanal kaplama firması ile görüşmesi gerekir. Firmamız en uygun fiyata, kırmaya gerek olmadan uygulanan kanal kaplama hizmetini vermektedir.

Kanalizasyon borularında eğer çatlama değil de tıkanma varsa yine kırmadan, dökmeden tıkanma sorunu halledilebilir. Konya Kanal Görüntüleme sistemi ile önce sorunun ne olduğu tespit edilir daha sonra tıkanıklığı açmak için kimyasallar ve robotlar kullanılarak tıkanmalar kolaylıkla açılır.

Firmamız Freze ve kanal görüntüleme dışında aşağıdaki hizmetileri de vermektedir:

Tahliye hatları
• Kanalizasyon hatları
• Kanalizasyon sistemleri
• Fırtına sistemleri
• Yığın hatları
• Havza hatları yakalamak
• Yağmur liderleri
• Pompa odası ve hatları
• Gres tankları ve hatları
• Drenler
• Konya Kanal Görüntüleme

Kanalizasyonların tıkanması hem kötü koku nedeniyle hem de sağlık problemlerine yol açabileceğinden karşılaşılması istenmez. Ülkemizde de diğer gelişmiş ülkelerde olduğu gibi kanalizasyon problemlerinin üzerinde ciddiyetle durulur.

Kanallardaki pislik, herhangi bir sızıntı durumunda çevreye ve insan sağlığına da çok ciddi zararlar verdiği gibi, kanalın taşması durumunda etrafa yayılacak kötü kokular çok rahatsız edicidir.

Konya Kanalizasyon Kanal Kaplama işlemi ile kazısız olarak tıkanmalardan, kanal boruları çatlaklarından kurtulabilirsiniz.

Konya Kanal Görüntüleme ve Kanal kaplama işlemi yapılmadan Konya Kanal Görüntüleme ile tıkanmaların, kanalizasyon borularındaki çatlakların, hasarların yeri tespit edilir. Firmamız Konya’ya ve tüm ülkeye hizmet verecek kapasiteye ve profesyonelliğe sahiptir.