info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Kocaeli Kanal Görüntüleme

Sanayimizin en gelişmiş olduğu şehirlerimizden biri de Kocaeli’dir. Kocaeli’nde evlerin yanısıra fabrikaların ve işletmelerin Kocaeli Kanal Görüntüleme hizmetine ihtiyaç duydukları gözlemlenmektedir.

Firmalar veya büyük fabrikaların kanalizasyon borularında tıkanmalar, çatlamalar, taşmalar meydana gelebilir. Böyle bir durumda hemen Kocaeli Kanal Görüntüleme firması aranarak çok acil çözüm üretilmelidir.

Türkiye’de bulunan birçok kanal görüntüleme firmasından daha fazla kanal görüntüledik ve kanalları temizledik. Bu konuda gerçekten tecrübeliyiz. İsmimiz, yılların deneyiminden gelen yüksek kaliteli hizmet ve yüksek kalite standartları ile eş anlamlıdır. Kanalizasyonları temizleyeceğiz, bakım ürünü önerecek ve kanalizasyonun akmasını sağlayacak ipuçları sunacağız.

Firmamız son teknolojiyi kullanarak kazısız yani kanal kaplama yöntemini uygulamaktadır. Kanalizasyon sisteminde bir rögardan diğer rögara kadar kanalın tamamının kaplanmasıdır.

Kaplama Malzemesi olarak LINER (Poliuretan kaplı çok katlı polyester keçe) kullanılmaktadır. Isı ve basınca dayanıklı olan bu malzeme ekonomiktir, 50 yıla varan sağlamlık garantisi vardır.

Bu malzeme basınç kazanı yardımıyla rögardan boru içerisine buhar jeneratöründen gelen yüksek basınçlı hava ile yerleştirilir.

Kanal kaplama son yıllarda kullanılmaya başlanan tekniklerden biridir. Özel cam elyafların kaplama malzemesi olarak kullanıldığı sistemde öncelikle kameralı robotlar kullanılır.

Kameralı robotlar kanalizasyon borularına indirilerek borunun her yeri görüntülenir. Kocaeli Kanal Görüntüleme ile en ufak çatlaklar bile bu yöntemle tespit edilebilir. Kanalın tüm problemleri tespit edildikten sonra özel tekniklerle kanalın için özel cam elyaf karışım ile kaplanır. Borunun içi yeni gibi olur. Bu şekilde su kaçırma veya tıkanma gibi problemler yaşanmaz. Kaplama yöntemi 50 yıla kadar sağlam kalabilir.

En önemlisi yağışlı dönemlerde yeraltı su seviyesinin arttığı veya deniz kenarındaki hatlarda su girişleri arıtma tesisinin daima yüksek performansta çalışmasına sebep olur. Bunun sonucunda tesisin maliyetlerini dolayısı ile işleten idareyi çok zor durumlarla mücadele etmek durumunda bırakır. Bununla birlikte hatta ağaç köklerinin girişleri de hattın tıkanmasına ve kırılmalara, çökmeleri sebep olur.

Kocaeli Kanal Görüntüleme firmamız kanal kaplama ve freze yöntemlerini profesyonelce uygular. Tüm Türkiye’ye hizmet veren firmamız sizler için en iyi uygulamaları en uygun fiyata yapacaktır.