info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Kazısız Noktasal Kanal Tamiri

Kazısız Noktasal Kanal Tamiri

Kazısız Noktasal Kanal Tamiri hizmetini almak için birçok nedeniniz olabilir. İster fabrikanız için, ister eviniz için ister çalıştığınız kurum  için hizmet alabilirsiniz. Sorunu çözmek için kazı yapmayız, öncelikle akıllı kanal görüntüleme robotlarımız ile sorun olan bölgeyi tespit ederiz. Kazısız Kanal Kaplama işlemi de tam bu sırada başlamış olur. 

Kazısız Kanal Boru Kaplama  kanalizasyon boruları tamiratları, büyük lağım tamiratı ve değiştirmeleri söz konusu olduğunda gerçekten  işe yarayacak mükemmel bir icattır . Bir sistemin tamamını en fazla bir veya iki gün içinde değiştirebilmek, geleneksel su tesisatı ile tamamen duyulmamış bir durumdur. Kanal Kaplama işini eski yöntemler ile yapmak , borulara doğrudan dışarıdan kazarak ulaşmayı gerektirir; bu, tabi ki tüm kanalizasyon hattınızın bağlı bulunduğu tüm yolu veya alanı kazmanıza yol açacaktır. Bu yöntem gerçekten günümüz için çok çok ilkel bir yöntemdir. 

Kazısız Noktasal Kanal Tamiri Nedir?

O zaman Kazısız Kanal Kaplama  tamiri nedir? Borularınızı açmadan tamir ediyor veya değiştiriyor. Bu, bunun kazısız bir çözüm olduğu anlamına gelir. Profesyoneller artık borulara tamamen dahili olarak erişebiliyor. Boruyu tamamen çıkarmak artık gerekli değil. Bunun yerine, borular, borunun kendisi kadar dayanıklı yeni bir astar ile restore edilebilir. Eski boruların bariyer olarak mevcut olmasıyla, astar boruları doldurur ve uzun süre dayanan bir onarım seçeneği yaratır ve bu da bir gün içinde çalışmaya değer yeni bir sistem sunar.

Çoğu zaman soru şu, birçok insanın düşündüğünden emin olduğumuzdan kaynaklanıyor: Astarı eski boruların içine koyduğunuzdan, boruların içinden biraz su akıyor mu? Bunun cevabımız hayırdır ve bunun nasıl olmadığını açıklayalım;

Kazısız Noktasal Kanal Tamiri Sonrası Su Sızıntısı Oluyor mu? 

Borularınızı astarlama işlemi inceleme ile başlar. Teknisyenler işleme başlamadan önce boruların durumunu görebilirler. Önceden herhangi bir sorunu teşhis edebilir ve boruları yerleştirmenin en iyi sorun olduğunu doğrulayabilirler. Bundan sonra, borular iyice temizlenir. Bu, boruları orijinal hallerine ve boyutlarına indirir, borularda kapanmaya ve su akışını kısıtlayan birikimi ve kiri temizler. Bu, tesisatçıların kaplama işlemine başlaması için temiz bir sayfa oluşturur.

Şimdi büyük adım: boruları tekrar bağlamak. Borular, yeni bir boru kadar güçlü olacak dayanıklı, uzun ömürlü bir malzeme olan bir epoksi kaplama ile kaplanmıştır. Su akışını kısıtlamamasının nedeni, astarın ısınması ve borulara kalıplanmasıdır. Bu, delikler ve çatlaklar ile doldurulur, ancak aynı zamanda eski borulara o kadar sıkı şekil verir ki, içindeki orijinal boyutu ve alanı bırakır. Yeni astar ile, suyun daha serbest ve akıcı bir şekilde akacağını, aslında su akışını iyileştireceğini ve tıkanma ve tıkanma riskini azaltacağını söylemeyiniz.

Ankatem Firması olarak  kazsız kanal kaplama hizmeti için ekibimizde bulunan  yetenekli ve eğitimli uzmanlara sahiptir . Personelimiz yıllardır tüm Türkiye için hizmet vermektedir.  Tesisat ihtiyaçlarınız için size en yenilikçi ve uygun maliyetli seçenekleri sunma yeteneğine sahibiz.  Ankatem;  borularınızı kazısız, kazısız bir çözümle yenileme yapmak  için yapılması gereken tüm işleri boru incelemeleri, temizliği ve yeniden kaplaması sunar. 

Kazısız Noktasal Kanal Kaplama