info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Kazısız Boru Tamiri

Kazısız Boru Tamiri teknolojiyle birlikte ilk olarak yurt dışında başladı. Sistemi daha da geliştirerek türkiye de uygulayan ilk firmalardan olduğumuzu bilmenizi isteriz. Kazısız boru tamiri yöntemini her geçen gün daha önemli bir yer tutmaya başladı. Teknolojinin bu kadar geliştiği dönemde artık her şey tamamen teknolojiye çıkar oldu. Boru tamiri için daha yaygın kullanılan yöntem ise hendek yöntemi. Yani önce baya bir süre kazıyla uğraşılacak ve sonra sorun tespit edilip ona göre bir çözüm bulunacak. Yer altında çöken, delinen, hasar gören her türlü borularınızı kazmadan delmeden noktasal tespit ile tamir ediyoruz ve uzun yıllar dayanma sözü veriyoruz.

Kazısız Noktasal Kanalizasyon Kaplama 

Kazısız Noktasal Kanalizasyon Tamiri ve Kaplama işlemi hem zaman hem bütçe anlamında size çok fazla değer katacaktır. Bizim yöntemimizle ise buna gerek kalmadan sorunu kazısız bir şekilde tespit edip çözüme geçiyoruz. Bu yöntemin getirileri gerek çevre açısından gerek maliyet açısından sizlere daha iyi bir çözüm sunar. Kazı işlemi dağınık ve hoş olmayan bir arazi sunar. Bu işlemi yapmak aynı zamanda daha fazla zaman alacağından işçilik ücreti de sizleri nahoş bir duruma sokabilir. Kanal Görüntüleme robotları ise çok fazla kullanılmayan ama çok daha iyi bir alternatif çözümdür. Kazısız Boru Tamiri yapıldığında mevcut borudan daha sağlam olarak görevine devam edeceğini firmamız garanti eder. Kanal görüntüleme robotları sayesinde kazıya gerek kalmadan hasarın ne yolla ve nasıl geldiğini tespit eder. İşinde uzman personelimiz bulunduğunuz yere gelerek soruna ve size uygun çözüm yöntemleri sunar. Sunduğumuz bu yöntemlerle gelecekte başınıza gelebilmesi mümkün olan daha büyük sorunları olabildiğince erteleyebiliriz.

Kazısız  Boru Tamiri

Kazısız Boru Tamiri

Kazısız Noktasal Kanalizasyon Kaplama İşlemi Yapan Firmalar

Kazısız Noktasal Kaplama ve Tamiri hizmetini veren çok fazla firma olmadığını bilmenizi isteriz. Firmamız Ankara merkezli olup tüm Türkiye için hizmet verecek alt yapıya, personele ve araç gerece sahiptir. Kanalizasyon borularının işlevini yitirmesine birçok şey sebep olabilir ve bunlar maalesef her zaman bizim elimizde olan etkenler değildir. Erozyon, ısı, paslanma gibi olaylar boruların işlevini yitirmesine neden olabilecek birkaç sebepten örneklerdir. Yer altı borularına ulaşmak için kullanılan yöntemimiz, boru içerisindeki hortum ve kabloya sabitlenmiş fırça veya püskürtme kafasının içine koyulmasını içerir.

Noktasal Borumu Tamiri Fiyatları 

Hizmet alınacak bölgeye ve yapılacak işlem sayısına göre Kaplama Tamir ücret fiyatları farklılık gösterebilir. Net bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilir bilgi isteyebilirsiniz. Noktasal Borumu Tamiri Fiyatları  için uygun çözümler ve fiyatlar vereceğimizden emin olabilirsininiz. 

Püskürtme kafası koruyucu bir boru oluşturmak için gittikçe sertleşen reçine uygular. Hortum esnekliği ise boru sistemi içerisinden geçerken bükülme sağlar. Firmamız kanal kaplama ve boru tamiri gibi işlemleri 30 yılı aşkın bir süredir yapmaktadır. Bu işin gerektirdiği her türlü deneyime sahip bir firma olarak sizlere hizmet veriyoruz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte sizlere daha kaliteli ve net çözümler sunuyoruz. İşinde uzman ekibimiz bulunduğunuz konuma gelip kanal incelemesi ve teşhisi yapar. Sizlere bilgi verip en uygun onarım yolunu sunar. Sizleri gereksiz gürültüden ve zaman kaybından olabildiğince uzak tutarak hizmet veriyoruz. Yaptığımız işle birlikte sizleri daha büyük problemlerden olabildiğince uzak utuyoruz. Pahalı eski haline getirme frezeleri almanıza gerek yok. İşimiz alanına göre fiyat farklılıkları göstermektedir. Kazısız teknoloji kazma ihtiyacını ortadan kaldırdığından işçilik için ödeyeceğiniz fiyat düşer ve daha detaylı ve kaliteli hizmet alırsınız. Yapmanız gereken şey nerede olursanız olun bizi arayıp hizmet beklemenizdir.

Kazısız Boru Tamiri

Kazısız Boru Tamiri