info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Kayseri Kanal Görüntüleme

Kayseri İç Anadolu Bölgesi’nin en çok yerleşim yeri bulunan illerinden biridir. Yeni yapılaşma ve donma olayaları nedeniyle kanalizasyon borularında çatlamalar veya tıkanmalar meydana gelmektedir. Kayseri Kanal Görüntüleme hizmeti ile kanalizasyonların sorunları kolaylıkla tespit edilebilmektedir.

Kanal boruları aslında uzun süre dayanacak şekilde üretilir fakat her şey gibi bu sistemlerinden tıpkı yaşayan bir canlı gibi ömrü vardır. Bu ömür dolduğunda alt yapı sistemlerinde oluşan deformasyonlar sistemin fonksiyonunu yerine getiremediği için sorunlar yaratır. Bu sorunlar öngörülemeyen maliyetlere ve insan ile çevre sağlığına zarar verir.

Kayseri Kanal Görüntüleme üstyapıların periyodik olarak: sıva, boya, izolasyon, güçlendirme, vb. gibi iyileştirme çalışmalarına tabi tutulması gerekiyorsa, tıpkı üstyapılar gibi altyapı hatlarının da sırasıyla;

  1. Tıkanıklık açma
  2. Kanal Görüntüleme
  3. Kazısız Teknoloji

Firmamız son teknolojiyi takip ederek Kayseri’ye kazısız teknolojiyi getiriyor. Kazmadan, kırmadan, dökmeden kanal borularını tamir ederek tıkanmaları açabiliyoruz.

Kayseri Kanal Görüntüleme, konut veya ticari kanalizasyon ve kanalizasyon için kullanamayacağımız bir iş olmadığını biliyoruz. Deneyimli, lisanslı ve sigortalı bir tesisatçı kiraladığınızdan emin olun, böylece işin ilk kez doğru bir şekilde yapılacağını biliyorsunuz. Kayseri Kanal Görüntüleme, özellikle acil bir durumda hemen müdahale ederiz, çünkü istediğimiz en son şey gereksiz zararlara ve masraflara maruz kalmaktır.

Firmamızın merkezi Ankara’da bulunmakta olup tüm Türkiye’ye son teknolojiye sahip cihazlarımızla uygun fiyata hizmet verebilmekteyiz.

Kazısız rehabilitasyon uygulamaları ile sadece alt yapıların uzun ömürlü sağlıklı ve sorunsuz uygulanması olmaz. Kayseri Kanal Görüntüleme Aynı zamanda diğer klasik uygulamalarda meydana gelecek bir çok doğrudan ve dolaylı maliyeleri de indirgemiş veya ortadan kaldırmış oluyoruz.

Kanalizasyon sisteminde bir rögardan diğer rögara kadar kanalın tamamının kaplanmasıdır.

Kaplama Malzemesi olarak LINER kullanılmaktadır. Isı ve basınca dayanıklı olan bu malzeme ekonomiktir, 50 yıla varan sağlamlık garantisi vardır.

Bu malzeme basınç kazanı yardımıyla rögardan boru içerisine buhar jeneratöründen gelen yüksek basınçlı hava ile yerleştirilir.

Kanalizasyon kaplama çalışması çok kısa sürede gerçekleştirilebilir. Bir iki gün içinde kanalizasyon yeniden kullanıma açık hale gelir. Hem hızlı hem de boruları değiştirmekten daha az maliyetli olan bu yöntem ile kolaylıkla sorunların üstesinden gelebilirsiniz.