info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Kanalizasyon Kanal Kaplama

Kanalizasyon Kanal Kaplama

Eskiyen ve yıpranan boruların Kanalizasyon Kanal Kaplama Tekniği ile onarım sağlıyoruz. Eskisinden daha sağlam bir niteliğe kavuşturuyoruz. Boruların zamanla eskimesi ve yıpranası sonucu meydana gelen soruların çözümü için uyguladığımız Kazısız Boru Tamiri işlemleri hem maddi hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. 

Kanal Kaplama Tekniği Nerelerde Kullanılır?

Kanalizasyon Kanal Kaplama ülkemizde pek bilinmeyen bir hizmet terimi olmasına karşın bu alanda uğraş veren birçok firma vardır. Bizi onlardan ayıran şey ise işimizi bilip ona göre yapmamız. Eski yöntemleri bırakıp tamamıyla yenilikçi yöntemlerle çalışıyoruz. İkamet ettiğiniz yerde bulunan kanalizasyondaki kanal borularını kazarak değil kanal görüntüleme robotları ile gözlemliyoruz.

Kanalizasyon Kanal Kaplama

Kanalizasyon Kanal Kaplama

Kanal Kaplama Hangi şartlarda kullanılır? 

Kanal Kaplama tekniğinin kullanılması için kanal borularının çökmemiş olması gerekir. Çökmüş ya da zarar görüş robotların ilerleyemeyeceği boyutta bir yıkım varsa bu teknik kullanılmaz. Kanal Kaplama tekniği mevcut durumu daha da güçlendirmek için kullanılır. Böylece daha kesin bir kanıya daha önce ulaşıyoruz. Yaptığımız tetkikler sonrasında tamir işlemine geçiyoruz. Yüksek ısı, erozyon ve paslanma kanalizasyon borularının işlevini kaybetmesine neden
olacak etmenlerdir. Boruların düzeltilmesi için kullanılan ve daha yaygın olan yöntem toprak kazmayı öngörür. Ancak bu yöntem gereksiz alan işgaline ve mülk hasarına neden olabilir. Kanalizasyon boru kaplaması, işlevini yitiren boruların iş yapar hale getirmek için kazma yöntemine nazaran daha hızlı , güvenli ve çevre için duyarlı bir yöntem öngörür. Bu teknik özel olarak tasarlanmış bir püskürtme kafasının yerleştirilmesini sunar. Bu püskürtme kafasını boru içerisindeki bir kablo veya hortuma tutturmak işleri kolaylaştırır. Çünkü gördüm boru sisteminden geçerken esneklik sağlar. Püskürtme kafası ise adeta bir koruyucu anne görevi görüp ‘boru içinde boru' oluşturmak için bir yuva görevi görür. Bu yöntem oldukça uzun süreli ve etkili bir çözümdür. Daha sonra yaşanabilecek ve bundan daha maliyetli sorunlara yol açabilecek sorunları durdurmak için oldukça etkili bir yöntemdir. 1982 yılından itibaren yaptığımız bu işte oldukça tecrübeli ve deneyimliyiz.

Kanalizasyon Kanal Kaplama Yapan Firmalar

Her geçen gün gelişen teknolojiyi işimize katarak sizlere daha uygun ve daha yararlı çözümler buluyoruz. Personellerimiz iş sertifikasına sahip ve iş gücü yüksek kişilerdir. Kanalsız teknoloji boru kaplama uzmanlarımız şikayetçi olduğunuz yere gelir ve kamera incelemesiyle beraber size en uygun onarım yolunu sunar. Son teknoloji ekipmanlarımızla beraber borular sızdırmaz hale getirilir. Size sunduğumuz bu teknoloji sayesinde gerek zamansal, gerek çevresel, gerek maddi anlamda kar edebilirsiniz. Yaptığımız işle bundan sonra başınıza gelmesi mümkün olan daha büyük sorunların olasılığını en aza indiriyoruz. Hendek kazma yöntemine nazaran kazısız teknoloji kazma ihtiyacını yok ettiğinden dolayı işçilik maliyetini düşürür ve zaman tasarrufu sağlar. Yaptığımız işte en iyisi değiliz ama bizden de iyisi olduğunu düşünmüyoruz. Sorunlarınızı bize bildirmek için her zaman bizleri arayabilirsiniz. Tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz ve bundan oldukça gururlu ve mutluyuz.