info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Kanal Görüntüleme Firmaları

Kanal Görüntüleme Firmaları

Kanal Görüntüleme Firmaları ararken, dikkat etmeniz en önemli konulardan biri de; kullandıkları malzemelerdir. Sertifikası olmayan, Ar-Ge çalışması yapılmamış, dayanıklılık ve tepkime süreçleri belli olmayan ürünleri kullanan firmalardan uzak durunuz. Bu işlemleri yapacak firmanın kullandıkları ürünlerin sertifikalarını mutlaka isteyiniz. Kullanılan sertifika ile işinizde kullanılacak ürünler aynı mı bunuda mutlaka kontrol etmelisiniz. Şirketimiz Almanya merkezli tüm dünyada bayileri olan Minova şirketinin ürünleri kullanmakta ve satmaktadır. Minova ürünleri dünya çapında üne sahiptir. Noktasal Kanal Kaplama işlemleri doğru malzemeler ve yöntemler kullandığı takdirde uzun ömürlü ve ömürlük olurlar. 

Kanal Görüntüleme ve Kanal Kaplama Hizmet Detayları

Şirketimiz; hizmetlerini müşterilerimizin görüntülemek istediği kanallara uygun yeni nesil cihazlarla gerçekleştirmektedir. Hizmetimizi sorunu tekrar yaşamamanız adına ya da doğru müdahale gerçekleştirebilmeniz adına eksiksiz ve doğru bir şekilde yerine getirmekteyiz. Herkes gibi sizlerde sayısı sürekli tekrarlanan sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Acil olarak çözümü gerçekleştirmek eski usullerle mümkündü ancak yeni dönemde sorunun kaynağını sonuna kadar araştırmak mümkün. Disiplinli ve deneyimli bir ekip ile kesin sonuç alacağınız yöntemler mümkün. Ankatem; Kanal Görüntüleme Firmaları hizmetini müşterilerini memnun edici seviyede sunmaktadır. Sunduğumuz hizmetler her kesim tarafından uygun maliyetlerle ulaşılabilir düzeyde olduğundan Ankara ve bölgesinde uzun yıllardır değerli müşterilerimiz tarafından tercih edilmekteyiz.

Kanal Görüntüleme ve Noktasal Kaplama

Kanal Görüntüleme  ve Noktasal Kanal Kaplama işlemleri son yıllarda  yoğun olarak kullanılmaya başlanmıştır. Kanal Temiziliği yapıldıktan sonra bu işlemin yapılması uygundur. Araştırmalar neticesinde ulaşılan tespitle isterseniz sorunu geçici olarak isterseniz kalıcı olarak çözebilirsiniz. Çünkü hasarlı parçalar oluştuğunda belirli bir süre sonrasında tekrardan kanallarınızda sorun yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Ancak sorunu bilirseniz ona göre müdahalede bulunabilirsiniz. Kimi zaman doğru tespit yapılmadığı zaman küçük küçük bedellerle yanlış tespit sonucu doğru tespite göre daha yüksek bedeller ödenmektedir. Üstelik sorun tam anlamıyla çözülmeden. Bu nedenle sadece cihazı belli başlı olarak kullanabiliyor olmak doğru hizmetin verildiği anlamına gelmemektedir. Önemli olan tesisat ve kanalizasyon bilgisi açısından donanımlı olmaktır. Kamu ve özel kurumların Ankatem’i tercih etmesinde ki en büyük sebeplerden birisi de zaman ve maddi açıdan gözle görülen tasarruftan kaynaklanmaktadır.

Kanal Görüntüleme Robotu Nerelerde Kullanılıyor?

Kanal Görüntüleme robotları Noktasal Kanal Kaplama yapılacak bölgeleri ve zarar görmüş boruların tespiti için kullanılmaktadır. 

 Kanal Görüntüleme Robotu ile görüntülemek istenilen kanallar genellikle;

  • Sıkça tıkanıklık meydana gelen,
  • Eski kanallarda oluşan yıpranmaların tespiti,
  • Su kaçağı bulunan kanalların tespiti,
  • Yapılan işlemlerin kontrolü,
  • Eski yapılar da kanalların tespit edilmesi,

Gibi ihtiyaçlardan dolayı ortaya çıkmaktadır. Bu talepleri karşılayacak personelin giderler konusunda geniş çaplı düşünüyor olması gerekir. Çünkü bazı sorunlarda tesisatı değiştirmeniz size yarar sağlamaz. Sorunu genel olarak ele almak gerekir. Kanalizasyon sistemlerine katılan diğer kanalları da incelemek gerekir. Boruların açıları ve soruna sebebiyet veren durumların değerlendirilmesi buna göre yapılacak işlemler belirlenmelidir. Bir boru tıkandı diye tıkanıklığı açmak ileride aynı sorunun tekrarlanmayacağı anlamına gelmez. Boruların yönleri değişmesi gerekebilir. Yeni kentleşme yaşanılan bölgelerde özellikle çeşitli koşullarda giderler yavaş akmakta ya da ters yöne doğru hareket edebilmektedir. Bu nedenle altyapı yetersizliklerinden kaynaklanan sorunlar çoğunlukla artabilir. Bu tarz durumların belirlenerek ilgili kişilere aktarılması ve gereğinin ivedilikle yapılması gerekir. 

Ankara Kanal Görüntüleme Firmaları

Kanal Görüntüleme Ankara işlemleri firmamız tarafından gün aşırı yapılmakta ve sıklıkla iyi sonuçlar alınmaktadır. Noktasal Kaplama ve Kanal Görüntüleme işlemleri her zaman eski yerleşim yerleri ya da bölgelerinde kullanılmaz, yeni bölgeler ve yerleşim alanlarında da kullanılır. Ayrıca kanal görüntüleme kamerası sayesinde müşterilerimizle birebir incelemelerde bulanarak sorunu açıkça görüp seçtiğimiz çözüm tekniğini anlamalarına yardımcı olmaktadır. Bu nedenle oluşan güvenli müşteri portföyümüz sayesinde kulaktan kulağa referans ile günbegün ilerleyerek büyüdük. Kanal Görüntüleme Firmaları içinde öncü firma olmayı başardık. Araç kadromuzda her müdahale işlemi için özel ekipmanlar ve en yeni cihazlar bulunmaktadır. Ayrıca hizmetlerimizde şeffaflık ve müşterimize saygı vazgeçilmezimizdir. Yaşadığınız sorunla alakalı aklınıza takılan her türlü soruyu deneyimli personelimize sorup en doğru cevapları alabilirsiniz.

Kanal Görüntüleme Firmaları

Kanal Görüntüleme Firmaları

Kanal Görüntüleme Firmaları Seçerken Dikkat Edilecekler

Yapılacak işlemler basit değildir, bu işi bilen ve kaliteli malzeme kullanılan firmaları seçmek size birçok açıdan fayda sağlayacaktır. Yaşadığınız sorunla alakalı ilgili fotoğrafları çekebilecek durumdaysanız WhatsApp hattımızdan ön bilgi alabilirsiniz. Vakit kaybetmeden telefon numaralarımızı da arayıp koku problemleri için de bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz keşif ekibimizle gelip sorununuzla alakalı incelemelerde bulunabiliriz. Personellerimiz firmamız bünyesinde sigortalı çalışanlar olup uzun yıllardır tek işleri kanal açma işlemleridir. Bu nedenle rahatlıkla güvenebilir referanslarımızı da inceleyebilirsiniz.