info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Kanal Freze

Kanal Freze 

Kanal Freze işlemlerini ilk olarak uygulayan ülkeler avrupa ülkeleridir. Aynı tekniği geliştirerek türkiye de uygulayan sayılı şirketler arasında yer aldığımızı bilmenizi isteriz. Firmamız Kanalizasyon Borularının içerisinde yer alan cisimleri  kazı yapmadan noktasal tespit ile yerini belirledikten sonra Kanal Freze robotlarımız sayesinde sorun oluşturan cisimlerin imhasını sağlıyoruz.

Şirketimiz kendine ait araçlar ve ekipmanlar ile hizmetlerini yürütmektedir. Robotlarımız sayesinde çevreye ve sorunlu bölgeye zarar vermeden gerekli işlemleri yapıp sorunların çözümünü sağlıyoruz. Kanal Borularının içerisinde istenmeyen birçok cisim olabiliyor, bu cisimleri suların başarılı bir şekilde tahliye olmasını engelliyor. Şirketimiz bu istenmeyen cisimleri yok olmasında bazı teknikler kullanır, akıllı robotlarımız sayesinde kanal borularının içerisine ilerleyerek sorunlu olan cisimleri parçalıyoruz. Bu işlemlerin adına Kanal Freze diyoruz. 

30 yılı aşkın bir süredir yapmakta olduğumuz bu işin bize getirdiği ve gerektirdiği her türlü niteliğe sahibiz. Diğer firmalardan farkımız gerek personel kalitemiz gerek kullandığımız teknolojik ekipmanlarımız. Her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uydurup sizlere kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyarız. Tıkanan kanallarınız için kullandığımız freze yöntemi herkesin ihtiyacına gör arklılık göstermektedir.

Yağlanma, paslanma gibi olaylar kanal kapanmasına neden olabilir. Uzman personelimiz ve yöntemimizle birlikte bu sorunu halletmek çok ufak bir zaman alır. Kanalınızın tıkanma nedenine ve derinliğine göre farklı başlıklar kullanırız. Misal 10 mm freze bıçağı ile 12 mm freze bıçağı arasında çok fark vardır. Kullanılan ekipman ve kullanılma şekli sizi daha büyük sorunlarla başa çıkmanıza neden olabilir. Sertifikalı personellerimiz işinde uzman kişilerdir. Oldukça hızlı ve güvenli şekilde çalışırlar. Ayrıca kullandığımız başlıklar kanalınızın tıkanma sebebine bağlı olarak değişiklik gösterip memnuniyetiniz için ön planda tutulmuştur.

Kanal Freze Firmaları

Zaman herkes için büyük bir nimet olup boş yere zaman harcamanızı istemeyiz. Kanal tıkanıklığı tam giderilmediği sürece sürekli tekrarlanabilen bir sorundur. İşinde uzman olmayan firmalarla zaman kaybetmenizi istemeyiz. Ayrıca bunun bir de maddi boyutu var. Herkes olabildiğince iyi hizmeti olabildiğince uygun fiyata almak ister. Sunduğumuz fiyat teklifleri makul olup işlemlerimiz oldukça kalitelidir. Türkiye’nin her bölgesine hizmet edip sizleri memnun bırakıyoruz. Türkiye’nin en büyük firması olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Yaptığımız işin ciddiyetinin farkındayız ve sizlere hizmet verdikçe mükemmele ulaşmaya çalışıyoruz. Sizin de kanal tıkanıklığı probleminiz varsa ve diğer firmalardan memnun kalmadıysanız yapmanız gereken şey bizi tercih edip ulaşmak. Hizmet zamanını istediğiniz gibi ayarlayabilir, randevu alabilirsiniz.

Kanal Freze

Kanal Freze