info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Kameralı Kanal Görüntüleme

Kameralı Kanal Görüntüleme

Kameralı Kanal Görüntüleme hizmetleri ile kanalizasyon borularınızın durumunu görebilirsiniz. Kanal Görüntüleme hizmetleri sayesinde sorunlarınız kadar ödeme yaparsınız. Bu hizmetin en önemli avantajı ise hatların genelini değil sorunlu kısımları tespit edersiniz  ve soruna yol açmaya yakın çatlak ve çökmüş boruları tespit etmiş olursunuz. Önceden önlem alınan hatlar daha büyük sorunların olmasının önüne geçmiş olur.

Her firma tarafından kullanılmayan kameralı kanal görüntüleme yöntemi deneyim ve yenilikçilik gerektirir. 1982’den beri bu işi yapmanın getirdiği bilgi birikimine sahibiz. Kazandığımız tecrübe ile yeni yöntemler öğrenip uyguluyoruz. Her geçen gün gelişen teknolojiyle birlikte eski yöntemler de ortadan kalkmakta.
Kullandığımız kameralı kanal görüntüleme tekniği ile bu eski usul kazı yöntemini geride bırakıyoruz. Geleneksel yöntemin aksine kameralı kanal görüntüleme tekniği sayesinde daha çevreci ve daha hızlı hareket edip sizlere bu yönde olanak sağlıyoruz.

Kameralı kanal görüntüleme sayesinde kazının getirdiği gerek ses gerek görüntü kirliliğine gerek kalmadan sorunu kameralı robot sayesinde tespit edip sizlere çözüm sunuyoruz. Kaybedilen 1 dakikanın bile önemini bildiğimizden kazının kaybettirdiği dakikalara sizleri maruz bırakmıyoruz. Herkes hem işinin kaliteli yapılmasını aynı zamanda uygun bir maliyet karşılığında olmasını bekler. Kazı işleminin gerektirdiği zamandan sizi kurtaracağımız için yüksek maliyetten de sizi kurtarıyoruz. Sertifika sahibi personellerimiz tarafından verilen hizmetten memnun kalacağınıza eminiz. Çalışma ekibimiz önce bulunduğunuz konuma gelerek kameralı robot sayesinde sorunu tespit eder ve çözüm sunar. Bu işlem sonrasında özel ekipmanlarımızla işe koyulmaya başlarız. Teknik olarak boruların içinde kolay gezmeyi ve gerekli müdahaleleri yapmayı sağlayan sistem püskürtme kafası veya fırça üzerine kuruludur. Hortum sayesinde esneklik kazanan sistem eğilip bükülmeye yarar sağlar.

Fırça veya püskürtme kafası ise koruyucu annelik yaparak ‘boru içinde boru’ oluşturmak için katılaşan bir reçine salgılar. Kameralı kanal görüntüleme sayesinde sizi daha sonra karşılaşacağınız sorunlardan olabildiğince uzak tutup erteleyebiliriz. 10 adet kendimize ait araç filosu ve 37 yıllık tecrübeyle sizlere hizmet ediyoruz. Farklı uzmanlık alanlarımızda binlerce mutlu müşteri barındırıyoruz. Kanal görüntüleme, kanal kaplama firmaları arasında öncü firmayız. Bulunduğumuz bu noktadan her gün daha da ileriye gitmeye çalışıp sizleri memnun etmek istiyoruz. Sizler de bu sorunlara sahipseniz, hem uygun hem de kaliteli hizmet bekliyorsanız bizlere ulaşmanız yeterli. Ülkemizin her noktasına hizmet vermekten gurur duyarız.

Kameralı Kanal Görüntüleme

Kameralı Kanal Görüntüleme