info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Kalecik Kanal Görüntüleme

Personelimizi ve uzmanlığımızı sürekli genişlettik ve şimdi Ankara’nın hatta Türkiye’nin işletmelerinin ihtiyaçlarını hedefleyen çok çeşitli endüstriyel bakım ve çevre hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Kalecik Kanal Görüntüleme için bizi arayabilirsiniz.

Kalecik Kanal Görüntüleme firmamızın hedefi, emniyet, değer ve mükemmellik üzerine odaklanarak çalışanlarımızın ve çevremizin yaşamlarını olumlu yönde etkileyen, müşterilerimize yüksek kaliteli endüstriyel temizlik, bakım ve çevre hizmetleri sunmaktır. Çalışanlarımızın bağlılığı ve yeteneği, bugün olduğumuz şirkete ve olağanüstü müşteri ilişkilerine katkıda bulunur.

Kalecik Kanal Görüntüleme ve Freze Hizmeti

Hedefimiz müşterilerimize ekonomik vidanjör hizmetleri sunmak, çevre endüstrisinin değişmeye devam etmesiyle birlikte müşterilerimizin taleplerini de karşılamaktır.

Şehirlerimiz ve mahallelerimiz, yağmur suyunu sokaklardan ve düşük yalın yerlerden ve nihayetinde doğal su yollarına kanalize edecek şekilde tasarlanmış devasa bir yeraltı yağmur suyu borusu ağına sahiptir.

Bu boru sokaklarımızın taşmasını önlemek ve işletmelerin ve konutların suyun zarar görmesini önlemek için periyodik olarak temizlenmelidir. Yüksek basınçlı hidro temizlik, muazzam hava emme hareketi ile birleştiğinde tıkanıklığı gidermek veya bir boru hattı içerisindeki tortuları çıkarmanın en etkili yoludur. Kalecik Kanal Görüntüleme kiralama, bu periyodik temizliklerin başarılması için son boru hattı yıkama teçhizatı ve teknolojisine sahiptir.

Kalecik Kanal Görüntüleme

     Kalecik Kanal Görüntüleme

Kalecik Kanal Kaplama

Kalecik Kanal Görüntüleme ile tespit edilmesi durumunda çatlak veya kırıklar kanal kaplama ile tamir edilmelidir.

Eskiyen, çatlayan onarılması gereken kanalizasyon borularını artık sıfırdan yenilemek zorunda değilsiniz. Bu size hem çok maliyetli olacak hem de zaman alacaktır. Son teknolojiyle yenilenen boruların içi özel tekniklerle kaplanır ve tüm borular yeni gibi olur buna kanal kaplama hizmeti denir. Bu sayede daha az ödeyerek kanalizasyon borularının en kısa sürede yenilenmelerini sağlayabilirsiniz.

Bazen sızıntıya sebep olan kanalizasyon borularının yenilenmesi gerekir. Kanalizasyon borularının tekrar kullanıma hazır hale getirilmesi için kaplama veya döşeme işlemi gerekir.

Ankara Kanal Kaplama tekniği ile doğal yapılara, çevreye zarar vermemelerin elde edilmesine olanak sağlanmıştır. Çevre kirliliğine ve toplumun huzuruna bozmadan bu teknolojiye kazısız teknoloji ile komple kaplama (rehabilitasyon) metodu uygulanabilmektedir. Bu teknikte kesinlikle kazmadan ve uygun fiyatla kanalizasyon boruları tamir edilebilir.