info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Iğdır Kanal Görüntüleme

Iğdır kanal görüntüleme hizmetlerinde 35 yılı aşkın tecrübemizi ve son teknolojiyi kullanıyoruz. Bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz konusunda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kanal görüntüleme hizmetleri ile kanalizasyon arızaları kolaylıkla tespit edilebilir.

Iğdır Kanal Görüntüleme, kanal arıza, kanal açma, kanalizasyon arıza, kanalizasyon tamir, kanalizasyon görüntüleme servisi hiçbir yeri kırmadan, dökmeden özel robotlarla görüntü alabilmektedir.

Şehirlerde kanalizasyon tamiri yaparken çevredeki insanların zarar görmesini engellemek için Iğdır Kanal Görüntüleme ve Iğdır Kazısız Noktasal Kanal Tamiri çok önemli bir yer tutar. Bu yöntemle tamirat hem kısa sürer hem de insanlar, araçlar bundan etkilenmez.

Özellikle uyguladığımız Iğdır Kanal Görüntüleme, teknolojik makinalarla sağladığı hizmetlerden biride kanalizasyon görüntüleme ve atık su boru tıkanıklıklarını açmaktır. Konutunuzun hiçbir yerini kırmadan, wc, banyo, mutfak giderlerini ortalığı kırıp dökmeden, kirletmeden profesyonel makinalarla açıyoruz.

Iğdır Kanal Görüntüleme işlemin ilk adımıdır. Kanal görüntüleme ile sadece sorunlar tespit edilir. Bu sorunlara göre kanal kaplama veya freze denilen çeşitli işlemler uygulanarak tamirat kısmına geçilir.

Kanalizasyon boruları zamanla aşınabilir ve büyük veya küçük çatlaklar oluşabilir. Kazısız ve çevreyi rahatsız etmeden uygulanan kanal kaplama yöntemi ile hızlı şekilde kanalizasyon sistemleri tamir edilebilir. Iğdır Noktasal Kanal Kaplama sistemi ile kolay şekilde arızalardan kurtulabilirsiniz.

Arızalı veya tıkanmış bölgeyi kameralı cihazlarla tespit edip son sistem ekipmanlarımızla müdahale ediyoruz. Iğdır Kanal Görüntüleme kanalizasyon arıza evlerde ve konutlarda da kullanılan pis sular ve tuvaletlerden gelen atıklar gider boruları aracılığı ile kanalizasyonlara dökülmektedir. Bu tür konular ile beraber ise özellik ile büyük konut sitelerinde ya da apartmanlarda ise bu tür borular aracılığı ile tonlarca pis su ve atıklar kanalizasyonlara gönderilmektedir.

Bu tür konularda ise pis suların ve atıkların geçtiği sert ve plastik olan ve pimaş adı verilen borular ise bu tür konularda oldukça başarılı ve uzun yıllar dayanarak hizmet verebilmektedirler.

Bahsettiğimiz ürünler ise günümüzde birçok konut da ve apartmanda da tercih edilen kanalizasyon gider borusu olarak da kullanılmaktadır. Uzun yıllar hizmet veren borular hem zaman içersinde hem de bazı kullanım hataları yüzündende zarar görebilmekte ve deforme de olabiliyorlar. Bu tür konular ile beraber tıkanma konusu ise uzun yıllar kullanım sonucu da belirli bir noktada kendini gösterebilmektedir.