info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Haymana Kanal Görüntüleme

Şirketimiz uzun yıllardır Haymana Kanal Görüntüleme hizmetleri vermektedir. Deneyimlerimizi teknolojiyle buluşturarak siz müşterilerimizle uygun fiyata kaliteli hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz.

İnşaat, sanayi ve belediye uygulamalarının yanı sıra, çoklu ortamlarda kullanılmak üzere kanal görüntüleme araç kiralama konusunda uzmanlaşmıştır. Kiralama seçeneklerimiz her müşterinin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir ve doğru ekipmanı eşleştirdiğimizden ve müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu şeyle kiraladığımızdan eminiz.

Haymana Kanal Görüntüleme Hizmetleri

Haymana Kanal Görüntüleme işlemi hem daha maliyetli olacak hem de ileride karşılaşabileceğiniz önemli sorunları daha olmadan önlemiş olacaksınız.

Ankara gibi bir şehirde şiddetli yağmurlar, karların erimesi giderlerin tıkanmasına büyük ihtimalle sebep olacaktır. Ankara’da bulunan özellikle hastane, AVM, büyük iş yerleri, siteler, plazalar, okullar mutlaka giderlerini periyodik olarak temizletmelidir.

 

Haymana Kanal Görüntüleme

            Haymana Kanal Görüntüleme

Haymana Kanalizasyon Görüntüleme Hizmeti

Ankara eski bir yerleşim yeri olduğu için alt yapısı da eski ve şehrin atık sularına kaldıracak kapasitede değil. Mevcut binaların altlarına sonradan alt yapı çalışmaları uygulanmıştır. Normal şartlarda önce atık su boruları döşenmeli, alt yapı çalışmaları yapılmalı daha sonra üzerine şehir kurulmalıdır. Sonrada döşenen borular ve kablolar çevredeki insanlara rahatsızlık verecektir.

Alt yapı, Haymana Kanal Görüntüleme gibi büyük bir şehri kaldıramadığı için tıkanıklıklar çok sık yaşanır. Bunda şiddetli yağmurların ve kar yağışlarının da etkisi olduğunu belirtmiştik.

Haymana Kanal Görüntüleme işleminden önce mutlaka tıkanıklığın yeri ve sebebi belirlenmeli demiştik. Eskiden tıkanıklığın olduğu yeri belilemek için boruların kırılması tıkanıklığın açılması ve boruların yeninden yapılması gerekirdi.

Haymana Kanal Görüntüleme özel araçlar sayesinde hiçbir yeri kırıp dökmeden tıkanıklığın olduğu bölümü öncelikle tespit eder. Böylelikle sorunun yerini tam olarak tespit ederiz, özel kameralarla tıkanıklığın nedenini de doğru olarak belirleriz. Böylece tıkanıklığa sebep olan nesneye özel olarak kimyasallar ve tazyikli su ile tıkanıklık çok kısa sürede açılabilir.

Özel teknoloji sayesinde tesisata kesinlikle zarar verilmiyor. Eğer tıkanıklığa sebep olan nesne hiçbir şekilde tıkanıklık açma yöntemleriyle açılamıyorsa o zaman sadece tıkanıklığın olduğu alanda çok küçük bir bölümde delik açılarak tıkanıklığın giderilmesi sağlanıyor. Yani maliyetler yine en düşükte tutulmuş oluyor. Haymana freze işlemi bu yüzden sizlere tam hizmet sunan profesyonel bir Ankara vidanjör firmasıyla çalışmalısınız.

Firmamız 1982 yılından bugüne kaliteli ve profesyonel temizleme ve kanal açma işlemleri sunmaktadır. Firmamız Ankara’da ve tüm Türkiye’de vidanjör hizmeti vermektedir.