info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Hatay Kanal Görüntüleme

Kanalizasyon sorunları artık kırmadan, kazmadan kolayca tamir edilebiliyor. Firmamız son teknolojiyi kullanarak Hatay Kanal Görüntüleme yöntemiyle sizlere en iyi hizmeti vermenin gururunu yaşıyor.

Muayene veya kanalizasyon bacası yağmur sularını toplar ve taşır. Böylece kanalizasyon hatlarında kontrol, müdahale, havalandırma, bağlantı, dönüş gibi amaçlarla kullanılır. Hatay Kanal Görüntüleme Halk arasında menhol, beton baca, rogar, rögar ve hatta logar denir.

Yağmur suları ve pis su bağlantı hatları inşaatında bina çıkışlarına kontrol ve müdahale amaçlı konan bacalara kanalizasyon bacası denir. Bu bacalar o parsele ait ve parselin sınırları içerisinde kalan müstakil bir imalattır.

Modern ve gelişmiş kentlerin altyapı, yağmur suyu, drenaj ve kanalizasyon sistemi hatlarının düzenli ve problemsiz çalışabilmesi için, hat üzerinde belirli aralıklar ile muayene bacası kullanılması gerekmektedir.

Firmamız çalışmalarında profesyoneldir bunun yanında düşük fiyatlar sunarak sizlere en iyi hizmeti vermeye odaklanıyoruz. Hatay Kanal Görüntüleme Ekipmanımızı dışarıdan kiralamadığımız için sizlere diğer firmalara göre hem daha uygun fiyata hem de daha hızlı şekilde hizmet verebiliyoruz. Ev sahibi ya da işletme sahibi olarak, kanalizasyon ya da kanalizasyon temizliği için bir profesyonele ihtiyaç duyduğunuzda bizi arayın!

Firmamız 35 yılı aşkın süredir kanalizasyon sistemleri üzerine hizmet vermektedir. Hatay Kanal Görüntüleme hizmetini en iyi uygulayan firmalardan biriyiz. Elimizde hazır bulunan robot kameraları ile görüntülemeden elyaf cam kaplama sistemlerine kadar her şeyi ekibimiz kısa sürede gerçekleştirebilmektedir.

Hatay Kanal Görüntüleme ve  Kanalizasyon Bacası Enjeksiyon su sızmasını engellediği durumlar:

  • Yer altı su seviyesinin yüksek olduğu yerlerde, d
  • Deniz seviyesinin altında yapılan imalatlarda
  • İmalat hatasının olduğu yerlerde;
  • Su sızıntısı oluşan menhol boşlukları,
  • Boru giriş ve çıkışları
  • Boru ağızlarının suyun (basınçlı olduğu yerlerde dahil) geldiği yerlere

Bu işlem gelişen teknoloji sayesinde çok kolay bir hal almış, doğal yapılara, çevreye zarar vermemeden gerçekleştirilebilmesi mümkün hale gelmiştir. Çevre kirliliğine ve toplumun huzurunu bozmadan gerçekleştirilen bu yönteme kazısız teknoloji ile komple kaplama (rehabilitasyon) yöntemi adını veriyoruz. Hatay Kanal Görüntüleme Özel robot kameralarla görüntüsü alınmış olan kanalların, görüntülerinde tespit edilen kırık, çatlak, yıpranma vb. durumlarda kanallar özel tesislerde hazırlanan malzemelerle komple rehabilitasyonu yapılmaktadır.