info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Gölbaşı Kanal Görüntüleme

Gölbaşı Ankara’nın eski yerleşim yerlerinden biridir. Kışları donma olayları çok olduğu için kanalizasyon çatlakları ve tıkanmaları sık görülür. Gölbaşı Kanal Görüntüleme ile kanalizasyonda herhangi bir tıkanma mı olduğu yoksa çatlak, hasar mı olduğu tespit edilir.

Gölbaşı Kanal Görüntüleme Hizmeti Nedir?

Kanal görüntüleme kanalizasyona sarkıtılan veya bırakılan robotlarla tıkanıklığın yerinin ve nedeninin; kanalizasyon borusunda çatlakların tespit edilmesini sağlayan teknolojidir. Daha önceki zamanlarda tıkanmanın yeri duman tekniğiyle bulunurdu ancak bu hem zahmetli hem de uzun süren bir işti. Gölbaşı Kanal Görüntüleme sayesinde hem tıkanmanın yeri kesin olarak belirlenir hem de nedeni kesin olarak belirlenir.

Kanalizasyonda çatlak varsa yeri tam olarak tespit edilmeli ve kanal kaplama yöntemi ile tamir edilmelidir. Tıkanmanın yeri kadar neden tıkandığı da önemlidir. Kanalizasyon tıkanmalarına birçok şey sebep olabilir. Örneğin inşaat atıkları, yapraklar, çöpler … Bu şu açıdan önemlidir. Tıkanmaya sebep olan maddenin çözünmesi ne kadar zorsa o kadar kuvvetli kimyasal kullanmak gerekir. Yaprağın yol açtığı tıkanmayla inşaat atıklarının yol açtığı tıkanmaya aynı şekilde müdahale edilemez.

Gölbaşı Kanal Görüntüleme ve Kanal Kaplama, Freze Hizmeti

Firmamız Gölbaşı Kanal Görüntüleme ve vidanjör kiralama hizmetlerinde 33 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Kanalizasyon açma ekibimiz deneyimli ve donanımlı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmamız vidanjör aracı, servis araçları ve kanalizasyon işlerini tamamlayacak araç ekipmanına sahiptir. Bu sayede bizimle iletişime geçtiğinizde anında size cevap verebilir ve hizmet için 7/24 hazır olarak bekleyebiliriz. Ankara Kanal Görüntüleme için gereken tüm teknolojilere sahibiz.

Kanal Görüntüleme Çözümleri

Birçok kişi maddi açıdan düşünerek kanalizasyon veya gider tıkanmalarını kendiniz açmaya çalışabilirsiniz. Kanalizasyon dışında basit tıkanmaları basit yöntemlerle açabilirsiniz ancak kanalizasyon tıkanmaları ciddidir. Kanalizasyon tıkanmalarını profesyonel bir firma özel araçlarla açabilir. Böyle bir durumda inatla kendiniz yapmaya çabalarsanız borulara, hatta zarar verirsiniz ve bu size daha fazla maliyete yol açar.

Lavabo tıkanmaları gibi çok ufak tıkanmalar tesisatçı çağırmadan açılabilir ancak bu genelde mutfak lavabosu veya banyo lavabosu için geçerlidir. Çeşitli kimyasal ve pompalarla bu tıkanıklıkları açabilirsiniz. Ancak sürekli tıkanma oluyorsa, kimyasalla bile açılmıyorsa artık bir kanal açma firmasını arama zamanı gelmiştir.

Bizi aradığınız takdirde 7/24  Gölbaşı Kanal Görüntüleme hizmetimiz ile tıkanıklıkların yerini ve nedenini kesin olarak belirler ve uzun süreli çözümler sunabiliriz.