info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Erzurum Kanal Görüntüleme

Erzurum Kanal Görüntüleme firmamız ve vidanjör kiralama hizmetlerinde 33 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Ekibimiz deneyimli ve donanımlı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Erzurumun soğuk kışlarından zarar gören kanalizasyon borularını kazmadan tamir edebiliriz.

Erzurum Kanalizasyon Görüntüleme ve Kaplama

Kendimize ait birçok vidanjör aracı, servis araçları ve kanalizasyon işlerini tamamlayacak araç ekipmanına sahibiz. Bu sayede bizimle iletişime geçtiğinizde anında size cevap verebilir ve hizmet için 7/24 hazır olarak bekleyebiliriz. Erzurum Kanal Görüntüleme için gereken tüm teknolojilere sahibiz.

Kanal görüntüleme özel kameralar ve tekerlekli robotlarla kanalizasyonun borularının 360 derece görüntülenerek sorunların çözülmesine verilen isimdir.

Erzurum Kanal Görüntüleme işlemin ilk adımıdır. Kanal görüntüleme ile sadece sorunlar tespit edilir. Bu sorunlara göre kanal kaplama veya freze denilen çeşitli işlemler uygulanarak tamirat kısmına geçilir.

Kanalizasyon boruları zamanla aşınabilir ve büyük veya küçük çatlaklar oluşabilir. Kazısız ve çevreyi rahatsız etmeden uygulanan kanal kaplama yöntemi ile hızlı şekilde kanalizasyon sistemleri tamir edilebilir. Erzurum Kanal Görüntüleme sistemi ile kolay şekilde arızalardan kurtulabilirsiniz.

Kanalizasyon borularının içlerinin kaplanması olarak bilinen yöntemle kanal yeniden kullanılır hale getiriliyor. Erzurum Kanal Görüntüleme için boru hattında kırık ve çatlakların oluştuğu kısım, 360 derece özel kimyasallar ve cam elyaf malzeme kullanılarak içeriden onarılıyor.

Erzurum Kanal Görüntüleme

                Erzurum Kanal Görüntüleme

Erzurum Kanal Görüntüleme ve Tamiri

Kanal görüntüleme robotları ile noktasal olarak tespit edilen kırık ve çatlaklar, yastık üzerine sarılan cam elyaf donatılı malzeme ile basınç altında kaplanıyor. Boruların yenilenmesi için yapılan bu çalışmalar sırasında hem trafik hem de çevrede yaşayan vatandaşlar çok daha az etkileniyor.

Fakat tüm canlıların bir ömrü olduğu gibi bu sistemlerinden tıpkı yaşayan bir canlı gibi ömrü vardır. Bu ömür dolduğunda alt yapı sistemlerinde oluşan deformasyonlar sistemin fonksiyonunu yerine getiremediği için sorunlar yaratır. Bu sorunlar öngörülemeyen maliyetlere ve insan ile çevre sağlığına zarar verir.

Erzurum Kanal Görüntüleme Üstyapıların periyodik olarak: sıva, boya, izolasyon, güçlendirme, vb. gibi iyileştirme çalışmalarına tabi tutulması gerekiyorsa, tıpkı üstyapılar gibi Altyapı hatlarının da sırasıyla;

  1. Temizlik
  2. Video Görüntüleme
  3. Rehabilitasyon (Kazısız Teknoloji)

Bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Sizin için her zaman en iyi ve en uygun çözümleri üretimeye çalışıyoruz.