info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Erzincan Kanal Görüntüleme

Erzincan iklimi dolayısıyla soğuk ve donma olaylarının sık sık yaşandığı bir şehirdir. Donma olayları kanalizasyon borularındaki suların donmasına sebep olur. Erzincan Kanal Görüntüleme hizmetimiz kanalizasyondaki tüm sorunları tespit etmemizi sağlar.

Kameralı son teknolojiye sahip kanal görüntüleme hizmetimiz ile kanalizasyon borularında meydana gelen tüm sorunlar hemen ve kesin olarak tespit edilebilir. Erzincan Kanal Görüntüleme özel kameralı robotlarımızın kanal borularına indirilerek gerçekleştirilir.

Erzincan Kanalizasyon Görüntüleme ve Menhol Tamiri ve Kaplama

35 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize hizmet veren firmamız kanalizasyonları, foseptikleri temizliyor ve sizlere vidanjör kiralama hizmetleri sunuyor. Firmamız tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Bugün çalışan birçok vidanjör firmasından daha fazla kanal görüntüledik ve kanalları temizledik. Bu konuda gerçekten tecrübeliyiz. İsmimiz, yılların deneyiminden gelen yüksek kaliteli hizmet ve yüksek kalite standartları ile eş anlamlıdır. Kanal borularını temizleyeceğiz, bakım ürünü önerecek ve kanalizasyonun akmasını sağlayacak ipuçları sunacağız.

Kanal görüntüleme hizmeti alınmazsa kanalizasyonun ne gibi sorunları olduğu tespit edilemez.

Kanal görüntüleme ile bir tıkanma mı olduğu yoksa kanalizasyonda çatlak mı olduğu tespit edilmelidir. Böylece kanalizasyon için herhangi bir kazı yapılmadan hem sorun tespit edilir hem de kanal kaplama, freze gibi yöntemlerle kanalizasyonun sorunları çözülür.

Erzincan Kanal Görüntüleme ile kanalizasyon boru hatlarını görüntüleyerek sistemdeki tıkanıklık ve arızaları kesin ve noktasal olarak tespit edilir.

Yeni döşenen hatlarda; Kanalizasyon, İçme suyu, Sulama, Direnaj sistemleri kullanılan her türlü (AÇB ,CTP ,UPVC ,HDPE ,Çelik, Düktil Font , Beton, Betonarme) boru hatlarında, eğim, çatlak, birleşim yerlerini kontrol ederiz ve böylece döşenmiş boruların kalite kontrolünü de yapmış oluruz.

Erzincan Kanal Görüntüleme Neden Kullanılır?

         Erzincan Kanal Görüntüleme

Erzincan Kanal Görüntüleme Neden Kullanılır?

Erzincan Kanal Görüntüleme birçok sebeple kullanılabilir:

  • Kanalizasyon sistemlerinde, imalat kalitesi ve eğim kontrolü için kullanılır,
  • Eski kanalizasyon hatlarında, kırık, ezik, çatlak, tıkanıklık, eğim tespit ve kontrolü için kullanılır,
  • Sürekli arıza veren kanal sistemlerinde, arıza nedenini öğrenmek için kullanılır,
  • Su jeti ile temizliği yapılan hatlarda, temizlik işinin kalitesi, önceki-sonraki durum tespiti için kullanılır,
  • İşin bitiminde alınan görüntü ve rapor sayesinde daha sonraki çalışmalarda kolaylık sağlar.

Bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz konusunda ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.