info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Elmadağ Kanal Görüntüleme

Firmamız yıllardır Elmadağ Kanal Görüntüleme ve kanalizasyon hizmetleri vermektedir. Vidanjör kiralama ve kanal görüntüleme de Ankara’nın tercihi olan firmamız son teknolojiyi her zaman takip etmektedir.

Elmadağ Kanal Görüntüleme ve Freze işlemleri

Elmadağ Kanal Görüntüleme ile kanal freze ile ilgili bir konuda kanalizasyon kaplamadır. Kanalizasyon ya da rögar su hatlarında yapım, imalat gibi doğal sebepleri ile oluşan çatlak, kırık gibi durumları kazısız tamiridir.

Ekip arkadaşlarımız ile en ileri teknolojileri kullanarak kanalizasyon hatlarında kazı yapmadan noktasal tamir ve kaplama hizmetleri vermektedir.

Elmadağ Kanal Görüntüleme Nedir?

Kanal görüntüleme tekerleri olan özel robotlarla kanalizasyonların görüntülenmesidir. Sorunlu bölümler istenirse fotoğraf olarak da çıkarılabilir. Kanalizasyon borularının 360 derece görüntüleri alınır.

Bu görüntülerle kanalda bir tıkanıklık olup olmadığı veya çatlak olup olmadığı tespit edilir. Kanalizasyonda tıkanıklık varsa freze yöntemiyle, çatlak varsa kanal kaplama yöntemiyle sorunlar tamir edilir.

Günümüzde kazı yapmadan, boruları değiştirmeye gerek kalmadan birçok sorun hem hızlı hem de daha uygun fiyata çözülebilmektedir. Bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Elmadağ Kanal Görüntüleme

                    Elmadağ Kanal Görüntüleme

Ankara Kanal Görüntüleme ve Kanal Kaplama

Kanal görüntüleme yapıldığında kanalizasyon borularında kırılma veya çatlaklar tespit edilmişse boruların tamir edilmesi gerekir. Eskiden tüm borunun sökülerek yenisinin takılması gerekirdi. Günümüzde ise kanal kaplama denilen kolay bir yöntem vardır.

Kanal kaplamada kazı yapılmadan özel robotlarla kanalizasyon borularının içi cam elyaf içeren özel maddelerle kaplanır. Bu şekilde kanalizasyonun tüm çatlakları, kırıkları tamir edilir ve borular yeniden yapılmış gibi olur.

Elmadağ Kanal Görüntüleme ile bu sorunlar tespit edilmezse bu yöntemlerin kullanılmasının imkanı yoktur. Kanal görüntüleme bu yüzden önemli bir işlemdir. Profesyonelce yapılması gereken bu işlem eksik yapılırsa kanalizasyon boruları tamir edilemez veya sorunlu yerler tam olarak tespit edilemez.

Ankara Kameralı Kanal Görüntüleme sistemimiz ile kanalizasyon borularındaki tıkanmaların yeri ve sebebi kolaylıkla tespit edilir. Daha sonra freze robotu ile tıkanıklık son teknoloji ile kazısız açılır.

Firmamız her zaman son teknolojiyi kullanır ve bu sayede size daha az maliyetle daha hızlı çözümler sunar. Ankara Kameralı Kanal Görüntüleme sistemi iki türlüdür:

  1. Kanal Görüntüleme Sistemleri
  2. İttirmeli tip kameralar