info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Elazığ Kanal Görüntüleme

Elazığ iklimi dolayısıyla donma olaylarının sık sık karşılaşıldığı bir şehrimizdir. Donma olayları nedeniyle kanalizasyon borularındaki sular donar ve bu da kanal borularının tıkanmasına veya hasar görmesine neden olur. Elazığ Kanal Görüntüleme hizmetimiz ile kanal içindeki sorunlar kolaylıkla tespit edilir ve kazısız yöntemlerle kolaylıkla çözülebilir.

Elazığ Kanal Görüntüleme yönteminde bir robot kanal borularına indirilir ve bu robotla kanalizasyon boruları görüntülenir. Kanalın tıkanıp tıkanmadığı bu yöntemle tespit edilir. Kanal tıkanmışsa freze yöntemi ile kanal açılır. Kanal borularında tıkanma yerine çatlak veya hasar varsa kanal kaplama yöntemi ile kazı yapılmasına gerek olmadan tamir edilebilir.

Elazığ Kanal Görüntüleme ve Kanalizasyon Tamiri

Firmamız hem Elazığ Kanal Görüntüleme hem de tamir işlemlerinde son teknolojiyi kullanmaktadır.

Tıkanan kanalizasyon borularını açmak için çeşitli yöntemler kullanılır. Boruları açmak için kullanılan yöntemlerden birisi yüksek basınçlı su jetidir. Bu yöntemle molozlar, ağaç kökleri gibi tıkanmaya sebep olan faktörler boru sistemilerinden temizlenir.

Tıkanan borular sizin için sorun olmaya başladıysa, sorun artmadan önce Elazığ Kanal Görüntüleme ile temasa geçin. Hizmetlerimiz günde 24 saat hizmetinizdedir.

Elazığ Kanal Görüntüleme

      Elazığ Kanal Görüntüleme

Elazığ Kanal Görüntüleme üstyapıların periyodik olarak: sıva, boya, izolasyon, güçlendirme, vb. gibi iyileştirme çalışmalarına tabi tutulması gerekiyorsa, tıpkı üstyapılar gibi altyapı hatlarının da sırasıyla;

  1. Temizlik
  2. Video Görüntüleme
  3. Rehabilitasyon (Kazısız Teknoloji)

Elazığ kalabalık nüfusu yanında soğuk iklimi nedeniyle kanalizasyon borularının sürekli zarar görmesine neden olur.

Elazığ’ın soğuk iklimi ve yapılaşma karşısında en önemli sorunlarından biri sağlıklı ve yaşanılabilir bir çevre ile alt yapı sistemlerinin düzenli tesisi olarak ortaya çıkmaktadır.

Şehirlerde kanalizasyon tamiri yaparken çevredeki insanların zarar görmesini engellemek için Elazığ Kanal Görüntüleme ve Elazığ Kazısız Noktasal Kanal Tamiri çok önemli bir yer tutar. Bu yöntemle tamirat hem kısa sürer hem de insanlar, araçlar bundan etkilenmez.

Elazığ Kanal Görüntüleme ile bu sorunlar tespit edilmezse bu yöntemlerin kullanılmasının imkanı yoktur. Kanal görüntüleme bu yüzden önemli bir işlemdir. Profesyonelce yapılması gereken bu işlem eksik yapılırsa kanalizasyon boruları tamir edilemez veya sorunlu yerler tam olarak tespit edilemez.

Elazığ Kameralı Kanal Görüntüleme sistemimiz ile kanalizasyon borularındaki tıkanmaların yeri ve sebebi kolaylıkla tespit edilir. Daha sonra freze robotu ile tıkanıklık son teknoloji ile kazısız açılır.