info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Düzce Kanal Görüntüleme

Düzce Kanal Görüntüleme çok çeşitli boru çaplarında, boru uzunluklarında ve uygulama alanlarında, kullanılabilen kanal görüntüleme sistemi esnekliği, çabuk kurulumu, kolay kullanımı ve kolay bakımı sayesinde ticarethanelerin ve belediyelerin kanal görüntülemelerinde en çok tercih ettikleri sistemlerden biri Düzce Kanal Görüntüleme ‘dir.
 
Kanalların son durumunu kontrol etmek amacıyla görüntüleri alınır. Açıklayacak olursak, zaman içerisinde kimyasal atıklar nedeniyle, borularda erime ve kütlesel birikintiler oluşmakta, ayrıca kırıklar, çatlaklar, çökmeler ve bunlardan kaynaklanan tıkanıklıklar meydana gelmektedir.
 
Kanal tıkanıklarının nasıl oluştuğu, nerelerde oluştuğu konusunda bilgi sahibi olmak ve sorunlu bölgeyi kısa sürede bulabilmek amacıyla teknolojiden faydalanarak Düzce Kanal Görüntüleme cihazları kullanılmaya başlandı. Bununla beraber kanal görüntüleme işleri daha da kolaylaştı gelişi güzel kazı yapma işlemleri sona ermiş oldu hem zaman hem de maliyet açısında minimum seviyelerde çözümler üretilebilir duruma geldi.
 
Düzce Kanal Görüntüleme kanalizasyon boruları içerisinde kırık, çatlak vs. yerleri net bir şekilde göstererek bu tip yerleri rahatlıkla görüntülemeyi sağlar. Profesyonel işi olan bu cihazlardan olmayan firmalar sizelere sorun üstüne sorun çıkarabilir ve size fazla maliyetli bir görüntüleme ve temizleme hizmeti verebilir.
 

Birçok bitki yaprağı ve ağaç kökleri, boru çıkıntıları, yerinden oynamış contalar, taş, beton tıkanmalara sebep olur malzemeler Düzce Kanal Görüntüleme Freze robotu ile temizlenebilir. Bu sistem açık kazı gerektirmeden çok düşük maliyetle tıkanmış kanalların sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlar.

Düzce Freze robotu kanalizasyon veya boru hatlarında oluşan tıkanıklık ve daralmalara neden olan malzemeleri dışarıdan herhangi bir müdehaleye gerek kalmaksızın temizler.

Düzce Kanal Görüntüleme Komple kanal kaplama sorunun büyük olduğu durumlarda kullanılır. Kanalizasyon borusunun tamamı özel cam elyaf madde ile kaplanır.

Nokta kanal kaplama yöntemi ise kanalizasyon borusunun belirli yerlerinde olan çatlaklar veya deliklerin onarılmasında kullanılır. Sadece sorunlu bölgelerin kaplanmasına nokta veya noktasal kanal kaplama denir.

Öncelikle kanalizasyon borusu temizlenir ve robot kameralar ile görüntüleme çalışmaları yapılır. Kanalizasyon borularının durumuna göre komple ya da nokta kaplama işlemi yapılır.

Kazısız tamir yöntemi olan kanal kaplama sistemi ile kanalizasyonlar kolaylıkla tamir edilir.

Kanal kaplama son yıllarda kullanılmaya başlanan tekniklerden biridir. Düzce Kanal Görüntüleme Özel cam elyafların kaplama malzemesi olarak kullanıldığı sistemde öncelikle kameralı robotlar kullanılır.