info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Çankırı Kanal Görüntüleme

Son yıllarda özellikle merkeze bağlı Çorakyerleri (Elekçiardı) mevkiinde yapılan araştırma ve kazılarda tarih öncesi döneme ait fosillerin bulunduğu Çankırı ülkemizin en eski yerleşim yerlerinden biridir. Eski bir yerleşim yeri olması ve kalabalık nüfusu nedeniyle meydana gelen kanalizasyon sorunları Çankırı Kanal Görüntüleme ile kolayca çözülebilir.

Klasik tesisatçılık anlayışını tamamen değiştirerek, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunma anlayışıyla çalışmaktayız.  Hizmet kalitemizi en üst seviyelere çıkartmak ve kaliteyi en iyi hale getirmek için, son teknolojiye sahip olan robotlar ile kırmadan, en düşük maliyetlerle hizmet vermekteyiz.

Çankırı Kanal Görüntüleme

Kendi özel araçlarımız ile Çankırı Kanal Görüntüleme hizmeti veren firmamız, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini alabilmek için büyük titizlilikle işini yapmaktadır.

Çankırı Kanal Görüntüleme tesisatın teknolojik makinalarla sağladığı hizmetlerden biride kanalizasyon ve atık su boru tıkanıklıklarını açmaktır. Konutunuzun hiçbir yerini kırmadan tuvalet, banyo, mutfak giderlerini ortalığı kırıp dökmeden, kirletmeden profesyonel makinalarla açıyoruz. Arızalı veya tıkanmış bölgeyi kameralı cihazlarla tespit edip son sistem ekipmanlarımızla müdahale ediyoruz.

Kanalizasyon ve gider alt yapıları adından anlaşıldığı gibi toprak ve asfaltların altlarından geçerek biri birine paralel olarak bağlanarak gider sistemi meydana gelmektedir.

Kanal içerisinde çatlak, kırık, çökme ve eğim hataları gibi sorunları fotoğraflanarak raporlanması yapılarak görüntüleme cihazları ile içerisini gözlem imkanı sunmaktadır. Çankırı Kanal Görüntüleme firması hem zamandan tasarruf ve hem maliyet oranını en asgari hale getirerek müşterilerine memnuniyetini sağlamaktadır.

Kanalizasyon görüntülemesinin yanı sıra kanal temizleme işlemleri yaptırılsa dahi bu işlemi gözle görmek ve izlemek için 50 mm çaplarından başlayarak 600, 800  mm çapındaki borulara müdahale imkanı sağlanacak. Böylelikle kazı gerektirmeden çok düşük maliyetle tıkanmış olan kanalların açılmasını sağlayacaktır.

Çankırı Kanal Görüntüleme ve Kanal Kaplama Hizmetleri

Teknoloji harikası olan, Kombine Kanal Temizleme ve Çankırı Kanal Görüntüleme  Aracı sayesinde artık sokaklar kazılmaktan kurtuldu. Yüksek su basıncına ve yüksek vakumlama gücüne sahip bu araçlar sayesinde kanallar artık tıkanmaktan kurtulmaktadır. Bu araçların en büyük özelliği ise Recycle (geridönüşüm) olmasıdır.

Bu özellik sayesinde su, zaman ve işgücü olarak maksimum tasarruf sağlanmaktadır. Recycle özelliği; Çankırı Kanal Görüntüleme ve kanal temizleme araçları kanal içerisindeki mevcut suyu temizleyerek tekrar kanal temizliği için hazır hale getirmesidir.