info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Çanakkale Kanal Görüntüleme

Kanalizasyon ve altyapı hizmetimizde müşterilerin en önem verdiği şey, evlerinin kırılıp dökülmemesidir. Teknolojik imkanları kullanıp, evlerinize zarar vermeden sorunu gidermekteyiz. Çanakkale Kanal Görüntüleme ile kesinlikle kırmadan dökmeden hizmet vermekteyiz.

Çanakkale Kanal Görüntüleme ve Kanal Menhol Kaplama

Her zaman dediğimiz gibi biz ilkeleri olan bir firmayız. Çanakkale Kanal Görüntüleme için kalite, güven, hız, ekonomik hizmet ve memnuniyet en önem verdiğimiz ilkelerdir. Tüm bunların merkezinde müşteri memnuniyeti yatmaktadır.

Çanakkale Kanal Görüntüleme hizmet anlayışımız ilkeler üzerine kurulu olup, bu ilkelerin merkezinde de müşteri memnuniyeti yatmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin 7 / 24 hizmetinizdeyiz.

Alt yapı sistemlerinde yapım aşamasında veya sonradan meydana gelen sorunların tespit edilmesi ve bu deformasyonların tekrardan yapılması için gerekli bilgi ve dökümanı sağlamaktır.

Meydana gelen hasarların yer altı sularına zarar verip vermeyeceği hattın yeniden yapılması konusunda gerekli karar vermekte yardımcı olmaktır.Firmamız; Çanakkale Kanal Görüntüleme hizmetleri amacıyla 100 mm – 400 mm çapındaki kanalların ve boruların görüntülenmesini son teknoloji Görüntüleme Ekipmanlarıyla gerçekleştirmektedir.

Kanalizasyon sorunlarının dışında en sık karşılaşılan sorunlardan biri de gider tıkanmalarıdır. Bu tıkanmalar basit olabileceği gibi ciddi bir kanalizasyon probleminin sinyalleri de olabilir. Bunun gibi sorunlardan kurtulmak için basit yöntem olarak gözüken kimyasal malzemeler kullanılır Aksine kullanılan kimyasal malzemeler boru içerisinde ilerleyen zamanlarda ağır tortular oluşur.

 

Çanakkale Kanal Görüntüleme

   Çanakkale Kanal Görüntüleme

Çanakkale Kanal Görüntüleme ve Freze

En etkili yöntem ise özel robotlar kullanılarak Tıkalı olan hattı açmaktır. Açma işleminden sonra özel Çanakkale Kanal Görüntüleme yardımı ile açılmış olan hattı görüntülemek çünkü kullanılan robot başlıkları hat içerisinde rahat ilerlemesi için mecburen ince kullanılır boru çapını komple temizleyemeyecek bu da size ilerleyen günlerde sorunu tekrarlayacak bunun icin Mutfak Gideri ve Çanakkale Kanal Görüntüleme cihazları kesin çözüm sunacaktır.

Kanal kaplama ve Freze gibi yöntemlerle  herhangi bir kırılma veya kazmaya gerek kalmadan, hem zamandan hemde maddiyattan  tasarruf etmiş olursunuz. Nerede olduğunu bilemediğiniz bina veya iş yeri rögar, Kanal hatlarını kamera ve detektörler sayesinde buluyoruz.

Kanalizasyonun yerini hiçbir kırılma, kazma işlemi olmadan kesin olarak tespit edebiliyoruz. Üzeri her ne ile kapalı olursa olsun, derinliği 3 metreye kadar bulunabilir.

Çanakkale Kanal Görüntüleme firmamız sektöründe lider bakış acısı ile yenilikçi ve teknoloji yakinen takip ederek her türlü ekipmana sahip firmalar arasında yer almaktadır. Tuvalet gideri, lavabo gideri, mutfak gideri tıkanıklığı, her türlü boru tıkanmaları ve bu boruların görüntüleme sistemleri ile görüntülenmeleri işlemlerini tek kalemde yaparak, sorunuzu en kısa sürede çözüyoruz.