info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Çamlıdere Kanal Görüntüleme

Kanalizasyon borularının içlerinin kaplanması olarak bilinen yöntemle kanal yeniden kullanılır hale getiriliyor. Çamlıdere Kanal Görüntüleme için boru hattında kırık ve çatlakların oluştuğu kısım, 360 derece özel kimyasallar ve cam elyaf malzeme kullanılarak içeriden onarılıyor.

Kanal görüntüleme robotları ile noktasal olarak tespit edilen kırık ve çatlaklar, yastık üzerine sarılan cam elyaf donatılı malzeme ile basınç altında kaplanıyor. Boruların yenilenmesi için yapılan bu çalışmalar sırasında hem trafik hem de çevrede yaşayan vatandaşlar çok daha az etkileniyor.

Çamlıdere Kanal Görüntüleme ve Kanal Kaplama, Freze Hizmetleri

Ankara‘nın kalabalık nüfusu ve soğuk iklimi kanalizasyon borularının sürekli zarar görmesine neden olur.

Başkentimizin bu nüfus artışı ve yapılaşma karşısında en önemli sorunlarından biri sağlıklı ve yaşanılabilir bir çevre ile alt yapı sistemlerinin düzenli tesisi olarak ortaya çıkmaktadır.

Şehirlerde kanalizasyon tamiri yaparken çevredeki insanların zarar görmesini engellemek için Çamlıdere Kanal Görüntüleme ve Ankara Kazısız Noktasal Kanal Tamiri çok önemli bir yer tutar. Bu yöntemle tamirat hem kısa sürer hem de insanlar, araçlar bundan etkilenmez.

Ankara Kanalizasyon Tamiri

Kazısız rehabilitasyon uygulamaları ile sadece alt yapıların uzun ömürlü sağlıklı ve sorunsuz uygulanması olmaz. Çamlıdere Kanal Görüntüleme Aynı zamanda diğer klasik uygulamalarda meydana gelecek bir çok doğrudan ve dolaylı maliyeleri de indirgemiş veya ortadan kaldırmış oluyoruz.

Bu yöntemle herhangi bir kazı yapmadan, sağlıklı ve sorunsuz alt yapıların kısa sürede oluşturulması ve bu uygulamalar esnasında çevre kriterlerinin göz önünde bulundurulması Çamlıdere Kanal Görüntüleme kanal kaplama uygulamalarının önemini oldukça artırmaktadır.

 

 çamlıdere kanal görüntüleme

                 Çamlıdere Kanal Görüntüleme

Kanal Kaplama ve Kanal Görüntüleme

Ankara’da ve diğer şehirlerimizde son 10 yıldır kazısız rehabilitasyon uygulamalara artan talep ve gerçekleştirdiğimiz uygulamalar ile sağlıklı ve sorunsuz alt yapıların teşkili yanında sağlıklı ve daha yaşanılabilir bir çevreyi de hedeflemiş bulunuyoruz.

Görüntüleme ve akabinde de kazısız rehabilitasyon uygulamalarına ihtiyaç duyacaktır.

Alt yapı sistemlerinin hepsinin ortak amacı ve teşkil sebebi sorunsuz ve sağlıklı yaşam hedeflemek, insan odaklı bir çevrenin oluşmasını sağlamak ve yaşam kalitesi artırmaktır.

Fakat tüm canlıların bir ömrü olduğu gibi bu sistemlerinden tıpkı yaşayan bir canlı gibi ömrü vardır. Çamlıdere Kanal Görüntüleme için bu ömür dolduğunda alt yapı sistemlerinde oluşan deformasyonlar sistemin fonksiyonunu yerine getiremediği için sorunlar yaratır. Bu sorunlar öngörülemeyen maliyetlere ve insan ile çevre sağlığına zarar verir.