info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Bursa Kanal Görüntüleme

Bursa Kanal görüntüleme özel robotların ve kameraların kullanılarak kazı yapılmadan kanalizasyon borularının videosunu çekmeye yarayan sistemdir. Bursa’da bu sistemi kullanarak kanalizasyonda tıkanıklık mı olduğunu veya hasar mı olduğunu kolaylıkla tespit edebiliriz. Bursa Kanal Görüntüleme bu yüzden önemlidir.

Bursa Kanal Görüntüleme, Kaplama ve Tamiri

Bursa Kanal Görüntüleme ihtiyacınız olup olmadığını anlamak için bazı durumlara dikkat etmeniz gerekir. Kanalizasyondan kötü kokular geliyorsa veya giderlerde çok sık tıkanmalar meydana geliyorsa, pis sular taşmaya başlamışsa Bursa Kanal Görüntüleme hizmetine ihtiyacınız var demektir.

Kanalizasyon sorunlarının büyümemesi ve çabuk çözülebilmesi için belediyelerin veya kanalizasyondan sorumlu birimin hemen harekete geçmesi gerekir. Bu konuda ne kadar geç hareket edilirse Bursa Kanal Görüntüleme o kadar zorlaşacak ve tamirat işi uzayacaktır.

Ağaç ve bitki kökü, boru çıkıntıları, yerinden oynamış contalar, taş, beton, PVC ev bağlantıları vb. tıkanmalara sebep olan malzemeler Bursa Kanal Görüntüleme Freze robotu ile temizlenebilir. Bu sistem açık kazı gerektirmeden çok düşük maliyetle tıkanmış kanalların sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlar.

Freze robotu kanalizasyon veya boru hatlarında oluşan tıkanıklık ve daralmalara neden olan malzemeleri dışarıdan herhangi bir müdehaleye gerek kalmaksızın temizler.

Kazısız rehabilitasyon uygulamaları ile sadece alt yapıların uzun ömürlü sağlıklı ve sorunsuz uygulanması olmaz. Bursa Kanal Görüntüleme Aynı zamanda diğer klasik uygulamalarda meydana gelecek bir çok doğrudan ve dolaylı maliyeleri de indirgemiş veya ortadan kaldırmış oluyoruz.

Bursa’nın kalabalık nüfusu ve soğuk iklimi kanalizasyon borularının sürekli zarar görmesine neden olur.

Bursa Kanal Görüntüleme

               Bursa Kanal Görüntüleme

Bursa Kanalizasyon Görüntüleme

Bursa’da meydana gelen hızlı yapılaşma karşısında en önemli sorunlarından biri sağlıklı ve yaşanılabilir bir çevre ile alt yapı sistemlerinin düzenli tesisi olarak ortaya çıkmaktadır.

Şehirlerde kanalizasyon tamiri yaparken çevredeki insanların zarar görmesini engellemek için Bursa Kanal Görüntüleme ve Bursa Kazısız Noktasal Kanal Tamiri çok önemli bir yer tutar. Bu yöntemle tamirat hem kısa sürer hem de insanlar, araçlar bundan etkilenmez.

Noktasal ve Komple kanal kaplama işlemleri düşündüğünüzden daha ucuza ve hızlı yapılır. Kanalizasyon borularını 360 derece görüntüleyen sistemimiz ile çatlaklar veya hasarlar tam olarak tespit edilir. Noktasal kaplama sadece birkaç yerde hasar varsa kullanılır. Kanalizasyon borusunda büyük bir hasar varsa komple kaplama kullanılır.