info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Bitlis Kanal Görüntüleme

Bitlis Türkiye’nin en sert ve soğuk iklimine sahip illerinden biridir. Soğuk hava kanalizasyon borularının en büyük düşmanlarından biridir. Sürekli donan boruların içindeki sular buz tuttuğu için borular bundan büyük zarar görecektir.

Kazı yapılarak (çukur açılarak) eski borunun yenisi ile değiştirilmesi (eski/klasik yöntem) maliyeti düşünülecek olursa ; PVC ALAŞIMLI BORU’nun en az 50 sene kullanım ömrüne sahip olması uzun vadede üstünlüğünü çok açık şekilde ortaya çıkartır.

Bitlis Kanal ve kanalizasyon görüntüleme için; Kazı gerektirmeyen tamir uygulamaları ile sadece alt yapıların uzun ömürlü sağlıklı ve sorunsuz uygulanması olmaz. Bitlis Kanal Görüntüleme aynı zamanda diğer klasik uygulamalarda meydana gelecek bir çok doğrudan ve dolaylı maliyeleri de indirgemiş veya ortadan kaldırmış oluyoruz.

Bu yöntemle herhangi bir kazı yapmadan, sağlıklı ve sorunsuz alt yapıların kısa sürede oluşturulması ve bu uygulamalar esnasında çevre kriterlerinin göz önünde bulundurulması kanal kaplama uygulamalarının önemini oldukça artırmaktadır.

Bitlis Kanalizasyon Görüntüleme

Görüntüleme ve akabinde de kazısız rehabilitasyon uygulamalarına ihtiyaç duyacaktır.

Alt yapı sistemlerinin hepsinin ortak amacı ve teşkil sebebi sorunsuz ve sağlıklı yaşam hedeflemek, insan odaklı bir çevrenin oluşmasını sağlamak ve yaşam kalitesi artırmaktır.

Kanalizasyon boruları uzun yıllar kullanılabilir. Ömrü uzundur. Fakat tüm canlıların bir ömrü olduğu gibi bu sistemlerinden tıpkı yaşayan bir canlı gibi ömrü vardır. Bitlis Kanal Görüntüleme için bu ömür dolduğunda alt yapı sistemlerinde oluşan deformasyonlar sistemin fonksiyonunu yerine getiremediği için sorunlar yaratır. Bu sorunlar öngörülemeyen maliyetlere ve insan ile çevre sağlığına zarar verir.

Kanalizasyon borularının sorunlarına kazısız çözüm arıyorsanız en iyisi kanal kaplama yöntemidir. Kazısız yöntemlerin en yenilerinden biri olan kanal kaplama yöntemlerinden biri olan kanal kaplama yöntemi iki türlüdür. Noktasal kanal kaplama ve komple kanal kapmala olarak iki şekilde yapılan kanal kaplama işlemi hem hızlı hem de uygun maliyetlidir.

Bitlis Kanal Görüntüleme ve Kaplama, Tamir

Tıkanma olduğunda kanalizasyondan kötü kokular gelir ve su taşmaları yaşanabilir. Freze işlemi özel kanal görüntüleme araçları ile yapılır ve kazısız olarak kanal açma işlemleri gerçekleştirilebilir.

Bizi aradığınız takdirde 7/24  Bitlis Kanal Görüntüleme hizmetimiz ile tıkanıklıkların yerini ve nedenini kesin olarak belirler ve uzun süreli çözümler sunabiliriz.