info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Bartın Kanal Görüntüleme

Kameralı robotlar kanalizasyon borularına indirilerek borunun her yeri görüntülenir. En ufak çatlaklar bile bu yöntemle tespit edilebilir. Kanalın tüm problemleri tespit edildikten sonra özel tekniklerle kanalın için özel cam elyaf karışım ile kaplanır. Bartın Kanal Görüntüleme için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bartın Kanal Görüntüleme, konut veya ticari kanalizasyon ve kanalizasyon için kullanamayacağımız bir iş olmadığını biliyoruz. Deneyimli, lisanslı ve sigortalı bir tesisatçı kiraladığınızdan emin olun, böylece işin ilk kez doğru bir şekilde yapılacağını biliyorsunuz. Bartın Kanal Görüntüleme, özellikle acil bir durumda hemen müdahale ederiz, çünkü istediğimiz en son şey gereksiz zararlara ve masraflara maruz kalmaktır. 7/24 sizin için buradayız!

Kanalizasyon borularındaki pislik, herhangi bir sızıntı durumunda çevreye ve insan sağlığına da çok ciddi zararlar verdiği gibi, kanalın taşması durumunda etrafa yayılacak kötü kokular çok rahatsız edicidir.

Bartın Kanal Görüntüleme ve Bartın Kanalizasyon Kanal Kaplama için kaplama iki şekilde yapılır:

  • Komple kanal kaplama
  • Noktasal kanal kaplama

Bartın eksi ve büyük bir yerleşim yeri olduğundan ve kışları donma olayları çok yaşandığından kanalizasyon boruları çok sık hasar görebilmektedir. Bu da çevredeki insanları olumsuz olarak etkilemekte hatta sağlıklarını bile bozabilmektedir. Bu yüzden kanalizasyon sistemlerinin her zaman açık ve tam çalışır durumda olması gerekir.

Kanalizasyonlarda meydana gelen tıkanmaların yerinin ve nedeninin doğru olarak tespit edilmesi gerekir. Bu da son teknolojiyi kullanarak yani kanal görüntüleme cihazlarıyla mümkün olur.

Bartın Kanal Görüntüleme Firmaları

Firmamız 35 yılı aşkın süredir kanalizasyon sistemileri üzerine hizmet vermektedir. Bartın Noktasal Kanal Kaplama hizmetini en iyi uygulayan firmalardan biriyiz. Elimizde hazır bulunan robot kameraları ile görüntülemeden elyaf cam kaplama sistemlerine kadar her şeyi ekibimiz kısa sürede gerçekleştirebilmektedir.

Kanal görüntüleme son teknolojiye sahip kameraların ve robotların kullanıldığı bir sistemdir. Bu şekilde kanalizasyon boruları 360 derece görüntülenir ve tıkanmaların sebepleri, kanalizasyondaki hasarlar tespit edilir. Bartın Kanal Görüntüleme ile en kolay şekilde işler halledilir.

Kanal görüntüleme sayesinde kanalizasyon borularındaki sorunlar kolaylıkla tespit edilir ve bu şekilde zaman kaybı yaşanmadan kanal borularındaki sorunlar çözülür. Bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.