info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Ardahan Kanal Görüntüleme

Ardahan’da altyapı tesisat sisteminin yapımı esnasında oluşan deformasyonların tespit edilmesi ve bu deformasyonların tekrardan yapılması için gerekli bilgi ve döküman Ardahan Kanal Görüntüleme hizmetleri ile kolayca sağlanabilir.

Çeşitli hatalardan dolayı oluşan deformasyonların yer altı sularına zarar verip vermeyeceği hattın yeniden yapılması konusunda gerekli karar vermekte yardımcı olmaktır.

Ardahan Kanal Görüntüleme yapıldıktan sonra kanal borusu yıkama hizmeti gerekebilir. Bu hizmet için gerekli işlemlerde eski yapılarda özellikle pislik çıkması gerekirken senelerin birikintisi olan kum ve çakılların çıktığı özellikle gözlemlenir. Bunun gibi ele alabileceğimiz sorunlarda tıkayıcı atıkların hepsi ancak basınçlı makineyle açılabilmektedir. Boruların tam kapsamlı temizliği için  kanalizasyon gider borusu tıkanıklığını basınçlı yıkama makineyle açan servisler tercih edilmelidir.

Ardahan Kanal Görüntüleme ile tespit edilen kanalizasyon çukuru tıkanıklığı gideren makineli firmalar sıradan tesisatçıların yapamadığı kanalizasyon yıkama ve temizleme işlemini yapar aynı zamanda bu çalışmalar sonucu boruların ilk günkü haline dönmesi sağlanır.

Ardahan Kanal Görüntüleme işletmemiz; altyapı hizmetleri amacıyla 100 mm – 400 mm çapındaki kanalların ve boruların görüntülenmesini son teknoloji görüntüleme ekipmanlarıyla gerçekleştirmektedir. Bu aynı zamanda altyapıyla ilgili oluşabilecek her türlü sorunu gidermek için çözümler üretmekte ve uygulamaktadır.

Ardahan Kanal Görüntüleme firmamız kanalizasyon borusu tıkandığında başvurabileceğiniz profesyonel hizmet anlayışı ile Ardahan ve çevre bölgelere  su ve kanalizasyon sektöründe hizmet sunmaktadır. Su sızıntı, pimaş tıkanıklığı, kanal görüntüleme, kanal açma, hat tespiti, bilinmeyen boru tespiti, bina rutubet nedenleri, su tesisat işleri, kaçak su bulma, binanızın alt yapısında meydana gelen çökmeleri veya problemleri görüntüleyerek müdahale ediyoruz. Aldığımız görüntüleri deneyimli ustalarımız size borularınız hakkında bilgi veriyoruz.

Kokunun sürekli olması durumunda banyo, tuvalet ya da mutfak ana borularının bitim noktası açık bırakılmalıdır yani en son kattan sonra pimaşın ucu çatıya çıkarılmalı ve ağzı açık bırakılmalıdır kapalı olması halinde pis koku dışarı çıkamayacağından en son dairenin lavabo ve süzgeçlerinden koku gelecektir. Keşif ve kontrol ve düzeltilmesi için bizden hizmet alabilirsiniz.

İkinci bir husus mutfak ve lavabo sifonlarının körüklü diye tabir ettiğimiz kokuyu önleyici haznesi bulunmayan sifonlardır montajı pratik ve kolay olduğundan kendiliğinden uzayan yapısı ile ayrı bi hortuma gerek kalmadan montajı yapılabildiğinden çok sık olarak kullanılır sağlık ve koku açısından bizim önerimiz körüklü değil, taslı sifonların kullanılmasıdır. Ardahan Kanal Görüntüleme için bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.