info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Aksaray Kanal Görüntüleme

Aksaray Kanal Görüntüleme

Aksaray, Aksaray ilinin merkez ilçesi ile aynı ada sahip şehir.Soğuk iklimi nedeniyle sık sık kar yağışı ve donma olayları meydana gelir. Kanalizasyon boruları donmadan dolayı çok zarar görür, yıpranır, çatlamalar meydana gelir. Aksaray Kanal Görüntüleme hizmetimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kanalizasyon hatlarında tıkanma meydana geldiğinde freze yöntemi uygulanır. Freze robotu kanalizasyon veya boru hatlarında oluşan tıkanıklık ve daralmalara neden olan malzemeleri dışarıdan herhangi bir müdehaleye gerek kalmaksızın temizler.

Kanalizasyon kaplama tekniğinin en büyük avantajı çevreye zarar vermeden, çevreyi rahatsız etmeden kanalizasyon hatları gerek içme suyu şebekelerinin en ekonomik ve teknolojik şekilde yenilenebilmesidir.

Aksaray Kanal Görüntüleme Kanal kaplama iki şekilde yapılır:

  • Komple Kaplama
  • Nokta Kaplama

Öncelikle kanalizasyon borusu temizlenir ve robot kameralar ile görüntüleme çalışmaları yapılır. Kanalizasyon borularının durumuna göre komple ya da nokta kaplama işlemi yapılır.

Kanal görüntüleme işlemi ile sadece kanalizasyonun nereden ve neden tıkandığı anlaşılır. Bu tıkanmaların açılması için farklı robotlar kullanılır. Ayrıca tıkanmaların yanında çatlaklar ve kırıklar tespit edilirse kanalizasyonun tamir edilmesi gerekir.

Aksaray Kanal Görüntüleme

Aksaray Kanal Görüntüleme ile kazısız tamir yöntemi olan kanal kaplama sistemi ile kanalizasyonlar kolaylıkla tamir edilir.

Kazısız rehabilitasyon uygulamaları ile sadece alt yapıların uzun ömürlü sağlıklı ve sorunsuz uygulanması olmaz. Aksaray Kanal Görüntüleme aynı zamanda diğer klasik uygulamalarda meydana gelecek bir çok doğrudan ve dolaylı maliyeleri de indirgemiş veya ortadan kaldırmış oluyoruz.

Boruları açmak için kullanılan yöntemlerden birisi yüksek basınçlı su jetidir. Bu yöntemle molozlar, ağaç kökleri gibi tıkanmaya sebep olan faktörler boru sistemilerinden temizlenir.

Tıkanan borular sizin için sorun olmaya başladıysa, sorun artmadan önce Aksaray Kanal Görüntüleme ile temasa geçin. Hizmetlerimiz günde 24 saat hizmetinizdedir.

Bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Firmamız 35 yılı aşkın süredir kanalizasyon hizmetleri vermektedir. Teknolojinin son ürünlerini deneyimimizle birleştirerek sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

Bu bacaların kimyasallara karşı dayanıksızlığı yüzünden ağır ve hantal yapıları, üretim, taşıma, uygulama ve montaj zorlukları ile artık yerini günümüzün teknolojik ürünü polietilen hammaddesinden üretilen muayene bacalarına bırakmıştır.

Yeni kanalizasyon bacaları üstün özellikleri sayesinde, sanayi ve endüstriyel tesislerde de proses suyu, geri dönüş hatları veya sürekli çevrim gerektiren su hatlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.