info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Ağrı Kanal Görüntüleme

Birçok sebepten dolayı kanalizasyon boruları tıkanabilir. Bu bazen yaprakların veya çöplerin bazen de büyük inşaat atıklarının yüzünden olabilir. Ağrı Kanal Görüntüleme robotu ile tıkanmanın sebebi, yeri bulunur ve robotla tıkanmalar açılabilir.

Ağrı Kanal Görüntüleme

Firmamız her zaman son teknolojiyi kullanır ve bu sayede size daha az maliyetle daha hızlı çözümler sunar. Ağrı Kameralı Kanal Görüntüleme sistemi iki türlüdür:

  1. Kanal Görüntüleme Sistemleri
  2. İttirmeli tip kameralar

Ağrı Kameralı Kanal Görüntüleme sistemi ile alınan görüntüler DVD ortamında hazırlanmakta ve gelişmiş lisanslı programlarımızla fotoğraflı görüntüleme raporu hazırlanarak müşterilerimize sunulmaktadır.

Yağmur suları ve pis su bağlantı hatları inşaatında bina çıkışlarına kontrol ve müdahale amaçlı konan bacalara kanalizasyon bacası denir. Bu bacalar o parsele ait ve parselin sınırları içerisinde kalan müstakil bir imalattır.

Modern ve gelişmiş kentlerin altyapı, yağmur suyu, drenaj ve kanalizasyon sistemi hatlarının düzenli ve problemsiz çalışabilmesi için, hat üzerinde belirli aralıklar ile muayene bacası kullanılması gerekmektedir.

Ağrı Kanal Görüntüleme ile kanalizasyon boru hatlarını görüntüleyerek sistemdeki tıkanıklık ve arızaları kesin ve noktasal olarak tespit edilir.

Yeni döşenen hatlarda; Kanalizasyon, İçme suyu, Sulama, Direnaj sistemleri kullanılan her türlü (AÇB ,CTP ,UPVC ,HDPE ,Çelik, Düktil Font , Beton, Betonarme) boru hatlarında, eğim, çatlak, birleşim yerlerini kontrol ederiz ve böylece döşenmiş boruların kalite kontrolünü de yapmış oluruz.

Ağrı Kanal Görüntüleme

             Ağrı Kanal Görüntüleme

Ağrı Kanal Kaplama Hizmeti

Ağrı Kanalizasyon Kanal Kaplama işlemi ile kazısız olarak tıkanmalardan, kanal boruları çatlaklarından kurtulabilirsiniz.

Ağrı Kanal Görüntüleme ve Kanal kaplama işlemi yapılmadan Altındağ Kanal Görüntüleme ile tıkanmaların, kanalizasyon borularındaki çatlakların, hasarların yeri tespit edilir.

Tıkanma varsa kimyasallarla açılır. Tıkanma değil de çatlak veya hasar varsa kanalizasyon kanal kaplama yöntemi ile hasarlı yerler tamir edilir.

Ağrı Kanal Görüntüleme Hizmeti

Ağrı eksi bir yerleşim yeri olduğundan ve kışları donma olayları çok yaşandığından kanalizasyon boruları çok sık hasar görebilmektedir. Bu da çevredeki insanları olumsuz olarak etkilemekte hatta sağlıklarını bile bozabilmektedir. Bu yüzden kanalizasyon sistemlerinin her zaman açık ve tam çalışır durumda olması gerekir.

Kanalizasyonlarda meydana gelen tıkanmaların yerinin ve nedeninin doğru olarak tespit edilmesi gerekir. Bu da son teknolojiyi kullanarak yani kanal görüntüleme cihazlarıyla mümkün olur.