info@kanalgoruntuleme.com.tr (0312) 213 27 05 0537 222 48 38 0532 692 36 38

Afyon Kanal Görüntüleme

Afyon ilimiz kışların çok sert geçtiği illerimizden biridir. Kışın su ve kanalizasyon borularında sık sık donma problemleri yaşanır. Bu donmalar kanalizasyon ve su borularının çabuk yıpranmasına sebep olur. Afyon Kanal Görüntüleme hizmetimizle tıkanma veya hasar olup olmadığı kazısız şekilde tespit edilebilir.

Afyon Kanal Görüntüleme Hizmeti

Afyon Kameralı Kanal Görüntüleme ile kanalizasyon boru hatlarını görüntüleyerek sistemdeki tıkanıklık ve arızaları kesin ve noktasal olarak tespit edilir.

Yeni döşenen hatlarda; Kanalizasyon, İçme suyu, Sulama, Direnaj sistemleri kullanılan her türlü (AÇB ,CTP ,UPVC ,HDPE ,Çelik, Düktil Font , Beton, Betonarme) boru hatlarında, eğim, çatlak, birleşim yerlerini kontrol ederiz ve böylece döşenmiş boruların kalite kontrolünü de yapmış oluruz.

Afyon Kanal Görüntüleme

             Afyon Kanal Görüntüleme

Afyon Kameralı Kanal Görüntüleme Neden Kullanılır?

Afyon Kameralı Kanal Görüntüleme birçok sebeple kullanılabilir:

  • Kanalizasyon sistemlerinde, imalat kalitesi ve eğim kontrolü için kullanılır,
  • Eski kanalizasyon hatlarında, kırık, ezik, çatlak, tıkanıklık, eğim tespit ve kontrolü için kullanılır,
  • Sürekli arıza veren kanal sistemlerinde, arıza nedenini öğrenmek için kullanılır,
  • Su jeti ile temizliği yapılan hatlarda, temizlik işinin kalitesi, önceki-sonraki durum tespiti için kullanılır,
  • İşin bitiminde alınan görüntü ve rapor sayesinde daha sonraki çalışmalarda kolaylık sağlar.

Alınan görüntü ve rapor sayesinde sonuca ulaşmak kısa süreceğinden zaman kazanmak için kullanılır. Bu görüntüler ile sorun kesin olarak tespit edilir. Böyle bir durumda ya kanalizasyon boruları tıkanmıştır ya da çatlak veya kırıklar oluşmuştur.

Her iki durumda da kazısız olarak çözüm üretilebilir. Kazısız olarak uygulanan yöntemlerle hem daha az para harcarsınız hem de bu şekilde daha hızlı olarak boruların tamiri sağlanmış olur.

Kanalizasyon boruları zamanla aşınabilir ve büyük veya küçük çatlaklar oluşabilir. Kazısız ve çevreyi rahatsız etmeden uygulanan kanal kaplama yöntemi ile hızlı şekilde kanalizasyon sistemleri tamir edilebilir. Afyon Noktasal Kanal Kaplama sistemi ile kolay şekilde arızalardan kurtulabilirsiniz.

Noktasal ve komple kanal kaplama hizmetleri ile kolaylıkla çatlaklar tamir edilir. Kanalizasyon boruları eskisinden daha sağlam bir hal alır ve tıkanma ve çatlama problemlerine kesin çözüm bulunmuş olur. İşin en güzel tarafı ise kesinlikle kazı yapmaya gerek olmamasıdır.